3D grafikus at Virtuális Munkaerőpiac Portál #vacancy #remote

kötött nappali munkavégzés

1 év felett 2 évig

Munkakör kiegészítése

Projektelőkészítő / Kalkulációs munkatárs

Kapcsolódó nyertes pályázat

Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)

450 000 – 550 000

Állománycsoport

ügyintéző

Foglalkoztatási jogviszony

Munka Törvénykönyve szerinti

Kér közvetítést?

Igen

Munkavégzés helye

8330 Sümeg Eitner út 2009

Több helyen történő foglalkoztatás

Elvárt iskolai végzettség

  • főiskola

Megjegyzés

A DINZL Finommegmunkálási Kft. egy autóipari beszállító cég , amely műanyag alkatrészek összeszerelésével foglalkozik.
Bővülő sümegi telephelyünkre Projektelőkészítő/kalkulációs munkatársat (1 fő) keresünk.

Főbb feladatok:

– autóipari termékek ár- és költségkalkulációja

– ajánlatkérések előkészítése

– megvalósíthatósági vizsgálat új termékek esetén

– kapcsolattartás, együttműködés a termelésvezetővel és a vevő(kk)vel

– összehasonlító elemzések és árlisták készítése

– törzsadatok létrehozása és kezelése a vállalatirányítási rendszerben

Az állához tartozó elvárások:

– műszaki végzettség

– pénzügyi ismeretek

– REFA-ismeret előnyt jelent

– tárgyalóképes angol és német nyelvismeret

– MS-Office és valamely vállalatirányítási rendszer magabiztos ismerete

– külföldi betanulás és esetenkénti kiküldetés vállalása

Amit kínálunk:

– kellemes és stabil munkakörnyezet

– fiatal, motivált és sikerorientált vezetőség

– alapbéren kívüli juttatások, rugalmas munkavégzés

– családias légkör lapos szervezeti struktúrával

Jelentkezés módja: amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát küldje el legkésőbb a e-mail-címre. A motivációs levélben jelölje meg legkorábbi munkába állás időpontját, valamint fizetési igényét.

Microsoft Office