Android fejlesztő – Budapest X./Hibrid at Get Work Trend Kft. #vacancy #remote

Android fejlesztő munkatársat keresünk nemzetközi telekommunikációs partnerünk számára.

Feladatok

Mobilalkalmazás fejlesztése: Android alkalmazások tervezése, építése és karbantartása Kotlin és Java használatával Felhasználói felület tervezése: együttműködés UI/UX designerekkel API integráció: RESTful API-k, harmadik féltől származó könyvtárak és szolgáltatások integrálása adatlekéréshez, felhasználók hitelesítéséhez és különféle funkciók engedélyezéséhez Kód optimalizálás és teljesítmény: az alkalmazás teljesítményének optimalizálása, beleértve a sebességet, memóriahasználatot és akkumulátor fogyasztást Tesztelés és hibakeresés: alapos alkalmazástesztelés a hibák, teljesítményproblémák és biztonsági rések azonosítására és javítására Verziókezelés (Git) Dokumentáció: a kódbázis, az API-k és a fejlesztési folyamatok dokumentálása Naprakész tudás a platform-specifikus irányelvekben

Elvárások

5+ év tapasztalat UI fejlesztésben Android platformokra való mobilalkalmazás-fejlesztésben való releváns tapasztalat A mobil UI/UX elvek ismerete, és tapasztalat UI keretrendszerekkel (pl.:Material Design) REST és GraphQL ismeret, illetve Websockets, SSE, RPC Tapasztalat cross-platform fejlesztési keretrendszerekkel Általános ismeretek a mobil alkalmazások környezetéről, architektúrákról, trendekről és feltörekvő technológiákról Google Store-ra való alkalmazáspublikálás ismerete Agilis fejlesztési módszertanokban szerzett jártasság Erős angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálnak

Cafeteria Éves bónusz Céges telefon (magánhasználati kerettel) Szakmai kihívások, inspiráló, változatos feladatok Strukturált fejlesztési folyamat Tanulási lehetőségek az új technológiákról (AI, LLM)

Munkavégzés ‍

Heti 2 nap irodai jelenlét elvárt (X. kerületi irodában) Rugalmas munkavégzés Nemzetközi csapat

A “Jelentkezem” gomb megnyomásával küldd el jelentkezésedet.

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046 munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848 minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

sse GraphQL Git Agile REST API Remote Procedure Call (RPC) WebSockets Kotlin User Interface (UI) User Experience (UX) Android Java