Angol nyelvű ügyfélkapcsolati munkatárs (REF569R) at Deutsche Telekom IT Solutions #vacancy #remote

A cég leírása

A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb IKT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.

Az állás leírása

Feladatok:

  • Informatikai, hálózati hibák regisztrálása és kiosztása megfelelő megoldócsapatoknak
  • Első szintű hálózati kiesések informatikai eszközökkel való diagnosztizálása és megoldása
  • Hálózati eszközök figyelése automatizált monitorozó rendszerben
  • Proaktív hibamegoldás, előrejelezhető kiesések megakadályozása
  • Jegykezelő rendszer használata, incidensek logolása

Képzettség

Követelmények:

  • Erős közép/felsőfokú angol nyelvtudás
  • Legalább középfokú végzettség
  • 7×24-es munkavégzés vállalása nemzetközi szolgáltatás miatt
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • Informatikai affinitás: új programok gyors elsajátítása, gördülékeny munkavégzés komplex rendszerekben
  • Multitaskingolás
  • Pontosság, precizitás
  • Csapatjátékos
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség
  • Német nyelvtudás, releváns munkatapasztalat, CCNA tanulmányok/bizonyítvány előnyt jelent

További információk

* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Multitasking ticket-system Information technology (IT) Problem-solving monitoring Networking