Angular – JAVA fejlesztő at MÁV Szolgáltató Központ Zrt. #vacancy #remote

Az informatikai szektorban 25 éves tapasztalattal rendelkezünk a végponti eszközök (például PC, notebook, jegykiadó automata, nyomtató, tablet, mobil) üzemeltetésétől, az adatközponti szolgáltatásokon keresztül, az alkalmazásfejlesztésig. Országos lefedettségünk, 7/24 órás központi ügyfélszolgálatunk biztosítja megrendelőink számára a mindig elérhető informatikai szolgáltatást, amelyet ISO 9001:2015 minőségirányítási rendszerünk is garantál.

Szívesen megismernéd feladatainkat? Várjuk jelentkezésedet!

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

Új munkatársunk feladatai lesznek

– részvétel a fejlesztési és üzemeltetési architektúra elemzési, tervezési, kivitelezési folyamatokban

– web alapú megoldások fejlesztése és karbantartása

– frontend és backend fejlesztése

– rendszerintegráció elemzési és tervezési feladatok elvégzése

– jól karbantartható és dokumentált kód írása

– részvétel kód review-ban és unit tesztelésben

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

– befejezett szakirányú főiskolai, egyetemi végzettség, meglévő diploma

– legalább 2 év fejlesztési tapasztalat Angular (ReactJS, Vue.JS…) frontend keretrendszerben

– Angular Material könyvtárak ismerete

– legalább 2 éves Java fejlesztési tapasztalat

– SQL/DB ismeretek

– HTML5, CSS3 és Javascript/Typescript ismeretek

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

– önállóság, megbízhatóság, fegyelmezett, precíz munkavégzés.

– rendszerszemlélet, kreativitás, problémamegoldó képesség, proaktivitás

– kiváló kommunikációs készség

– analitikus képesség, rendszerszemlélet, absztrakt gondolkodás

Előnyként értékeljük

– nagyvállalati tapasztalat

– projekttapasztalat (Agilis)

– jó kommunikációs képesség

– Node.js ismeret

– UX design tapasztalat

Amit ajánlunk

– hosszú távú foglalkoztatási biztonság

– támogató munkahelyi légkör

– bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta

– bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén

– vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)

– vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére

Munkavégzés helye

Budapest

Munkaidő

Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

2024-08-18

Vállalati bemutatkozó

Jobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!

HTML5 TypeScript SQL Java Node.js Angular JavaScript CSS User Experience (UX)