Árazó aktuárius at MP Solutions Ltd. #vacancy #remote

Megbízónk a hazai és nemzetközi biztosítói szektor kiemelkedő szereplője, Data science&pricing területre Árazó aktuárius munkatársat keres!

Feladataid lesznek:

  • a biztosító és leányvállalatainak pénzügyi és számviteli folyamatainak elemzése, optimalizálása, automatizálása, folyamat ellenőrzési pontok kialakítása, ezek monitorozása,
  • információk elemzése és javaslatok kidolgozása a folyamatok optimalizálására,
  • fejlesztési javaslatok megfogalmazása, egyeztetése az üzleti társosztályokkal,
  • informatikai fejlesztésekben az üzleti oldal képviselete a pénzügyi és számviteli folyamatok vonatkozásában, üzleti tesztelések szervezése, végrehajtása,
  • tervezett változtatások véleményezése pénzügyi és folyamat szakértői szemmel,
  • nemzetközi stratégiai projektben a pénzügyi és számviteli stream működésének koordinálása.
  • kockázati élet-, baleset- és egészségbiztosítási termékek fejlesztésének támogatása,
  • statisztikai, matematikai programokkal történő kockázati modellezés, díjszámítás,
  • a termékek árazása, tulajdonos általi jóváhagyás folyamatának támogatása,
  • a már bevezetett termékek folyamatos monitoringja, figyelembe véve a tulajdonosi elvárásokat,
  • tulajdonos felé történő jelentések készítése, összefüggések magyarázata,
  • rendszeres kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel,
  • konkurenciavizsgálat, piaci elemzés,
  • a termékekhez kapcsolódó tervezési, előrejelzési feladatok ellátása,
  • termékkontrolling elemzések készítése.

Requirements

Kit keresünk?

Egy kiemelkedő elemző- és problémamegoldó képességgel rendelkező, ugyanakkor proaktív, lelkes és elkötelezett, önálló munkavégzésre képes kollégára van szükségünk, aki:

  • matematikusi, aktuáriusi végzettséggel rendelkezik,
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalatot szerzett kockázati élet-, baleset- és egészségbiztosítási termékek árazási területén,
  • felhasználói szintű MS Office és adatbázis-kezelési ismeretekkel bír,
  • precíz, pontos munkavégzés jellemzi,
  • erős statisztikai ismeretei vannak,
  • középfokú angol nyelvtudással rendelkezik (szóban, írásban),
  • tud és szeret is csapatban dolgozni.

Pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • gépjármű-, lakossági vagyonbiztosítási árazási tapasztalat,
  • adatbázis-kezelési ismeretek (SQL, Access),
  • kockázatmodellezési program ismerete (Emblem),
  • Python, R, egyéb hasonló programok felhasználói szintű ismerete.

Benefits

Amit kínálunk:

  • Hibrid munkavégzés lehetősége
  • Rugalmas időbeosztás
  • Szakmai fejlődés támogatás
  • Sportolási lehetőségek
  • Fittneszterem és étterem a székházban
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, céges egészségcsomag)

Microsoft Office SQL Data Science Python R