Automata Szoftvertesztelő – Hibrid – Budapest (X.) at Get Work Trend Kft. #vacancy #remote

Automata Szoftvertesztelő fejlesztő munkatársat

keresünk nemzetközi telekommunikációs partnerünk számára

Lokáció:

Heti 2 nap irodai nap (X. kerületi irodában) Rugalmas munkavégzés

Feladataid a következők lesznek:

Funkcionális és nem funkcionális tesztek tervezése, megvalósítása és végrehajtása. Integrációs és regressziós tesztelés támogatása. Tesztkörnyezetek karbantartása és CI/CD tevékenységekben való részvétel. Kézi és automatizált tesztek végrehajtása rövid távon, a kézi tesztek automatizálása középtávon. Teszteredmények elemzése az adatbázis hatások, hibák és használhatóság szempontjából. Tesztdokumentáció készítése. Specifikációk és beállítási útmutatók validálása. Tevékeny részvétel a teszttervezésben és tesztesetek kidolgozásában. Szoros együttműködés a csapattagokkal: architektekkel, terméktulajdonosokkal, szoftverfejlesztőkkel, IT és külső partnerekkel.

Amit kérnek a pozíció betöltéséhez:

Legalább 3+ év szoftvertesztelőként szerzett tapasztalat Tapasztalat nem-funkcionális tesztelésben (teljesítmény, biztonság) Erős tapasztalat automatizált tesztelésben -UI és API Magas szintű szakértelem tesztmenedzsment szoftverek használatában Microsoft technológiák (Windows infrastruktúra, IIS) SQL vagy MSSQL adatbázis ismeretek API tesztelő eszköz (pl.Postman, SoapUI) Erős angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelenthet:

BSc vagy MSc végzettség számítástechnikában .NET keretrendszer és C# nyelv ismerete Atlassian JIRA/Confluence Robotframework Linux ismeretek VOIP ISTQB minősítés JMeter Mobilalkalmazás tesztelési tapasztalat

Amit kínálnak cserébe:

Cafeteria Éves bónusz Céges telefon (magánhasználati kerettel) Tanulási lehetőségek az új technológiákról (AI, LLM) Szakmai kihívások, inspiráló, változatos feladatok Strukturált fejlesztési folyamat Laza légkör, stabil és támogató nemzetközi csapat

A “Jelentkezem” gomb megnyomásával küldd el jelentkezésedet.

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046 munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848 minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Robot Framework API Artificial intelligence (AI) Confluence User Interface (UI) Linux Microsoft SQL Server JMeter SoapUI Jira SQL Postman VoIP ISTQB LLM