B2C Ügyfélszolgálati Junior Adatelemző at MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. #vacancy #remote

Szeretnél részt venni a Magyarországi Hulladékgazdálkodás átalakításában?

Szeretnél olyan szervezetet építeni aminek alapjait közösen rakjuk le és munkánk sikerét vevőink elégedettsége jelzi vissza?

Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni ahol Rád és a tudásodra értékként tekintenek?

Akkor itt a helyed jelentkezz ….

A MOHU Zrt. az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

B2C Ügyfélszolgálati Junior Adatelemzőbudapesti székhellyel.

A kolléga Junior Adatelemzőként segíti a vezetők és csoportvezetők munkáját a közszolgáltatási ügyfélszolgálati tevékenység transzparens működésének megvalósításában, folyamatos monitorozásában és az egyes projektek hatásának felmérésében és előkészítésében.

Főbb feladataid:

· Támogatni a teljesítmény menedzsment rendszer kidolgozását, és aktívan közreműködni annak működtetésében.

· Részt venni a projektekben, és támogatni azokat elemzésekkel, kalkulációkkal, valamint közreműködni a projekt előterjesztések elkészítésében.

· Támogatni a folyamatok felmérését és optimalizálását. Elemzésekkel hozzájárulni az optimális működés kidolgozásához.

· Riportok összesítésével és elemzésével támogatni a szerződésmenedzsment folyamatokat.

· Intézni a tevékenységhez kapcsolódó rendszeres vagy ad-hoc riportálási folyamatokat.

· Ötleteiddel és közreműködéseddel támogatni a hosszútávú stratégia kialakítását és implementációját.

· Hatástanulmányokat és visszaméréseket készíteni az egyes projektek hatásairól a vezetőid kérései mentén.

· Változatos feladatokban támogatni az Ügyfél Támogatás szervezet működését.

Téged keresünk, ha:

felsőfokú végzettséggel rendelkezel, vagy éppen folyamatban vannak a tanulmányaid, 0-2 év szakmai tapasztalattal rendelkezel, elemzői, projekt tapasztalat előnyt jelent, nem okoz gondol az angol nyelv legalább alapszintű (A2) használata írásban és szóban, rugalmasság, analitikus képesség, pontosság, struktúrált gondolkodás jellemez, a Microsoft Office alkalmazásokat (Excel, Powerpoint) részletesen ismered, ügyfélszolgálati rendszerek és szoftverek ismerete előnyt jelent

Amit kínálni tudunk:

Érdekes, komplex feladat, ahol valóban értéket teremthetsz Versenyképes juttatási csomag Inspiráló munkakörnyezet

Microsoft Office B2C