Database Engineer at MP Solutions Ltd. #vacancy #remote

  • Részt vehetsz Big Data analitikához, adatbányászathoz kapcsolódó szakértői rendszerek adatbázis oldali fejlesztésében;
  • Data Science elemzési projekteket támogathatsz munkáddal;
  • Adatbázisok, adatpiacok, adattárházak, adattavak tervezésében, megvalósításában, továbbfejlesztésében vehetsz részt;
  • Közepes- és nagyvállalatok IT rendszereit és működését vizsgálhatod, IT rendszerfejlesztési tanácsadást végezhetsz;
  • Közreműködhetsz az informatikai működés hatékonyság- fejlesztésében, vagy éppen a vállalati döntéshozatalhoz, teljesítmény-menedzsmenthez kapcsolódó eszközök, működés felülvizsgálatában, fejlesztésében és integrációjában (koncepcióalkotástól akár a teljes IT megvalósításig).

Requirements

  • Egyetemi/Főiskolai informatikai végzettség;
  • 4-6 éves adatbázis (MS-SQL v. Oracle) fejlesztési tapasztalat;
  • Felhő alapú architektúrák fájl- és adatbáziskezelők ismerete és használatuk során szerzett tapasztalat: Microsoft Azure, Amazon Web Services (AWS), Google Cloud Platform (GCP);
  • Csapatban történő munkavégzésére való képesség;
  • Magas minőségű munkavégzés, precizitás, jó problémamegoldó készség;
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Előnyök:
    • Adatpiacok, adattárházak tervezésének, fejlesztésének ismerete, gyakorlata;
    • Statisztikai területen szerzett gyakorlat;
    • Python, R, Spark programnyelvek ismerete;
    • Csoport vezetési tapasztalatok;
    • Agilis módszertanok ismerete.

Benefits

  • Vállalati működési modelleket, folyamatokat alapjaiban változtathatsz meg a technológia lehetőségei által;
  • Megismerkedhetsz a legkülönbözőbb iparágak szereplőivel;
  • Alkalmad nyílik a gyors fejlődésre, és munkádért versenyképes javadalmazásban részesülhetsz;
  • Kihívást jelentő feladatok és dinamikus munkakörnyezet vár;
  • Változatos feladatokkal és nagyvállalati ügyfelekkel foglalkozhatsz hazai és nemzetközi projektekben;
  • On-prem és felhő alapú technológiákban szélesítheted univerzális vagy mélyítheted speciális tudásodat.

Performance management Teamwork Agile statistics data-warehouse Data Science Python Problem-solving Amazon Web Services (AWS) Apache Spark Azure R Google Dataflow Microsoft SQL Server Oracle Big data Google Cloud Platform (GCP) IT consulting Database Engineer business-process-management Leadership