Diákmunka – Beágyazott szoftverfejlesztő gyakornok #vacancy #remote

Légy a Skyint Kft. csapatának tagja. Ha szenvedélyed az űripar és a csúcstechnológia, itt az esélyed, hogy egy innovatív, űriparra és szoftverfejlesztésre specializálódott start-up tagja legyél. A Skyint Kft. beágyazott szoftverfejlesztő gyakornok pozícióba keres lelkes és precíz szakembereket. Légy részese annak a csapatnak, amely a jövő technológiáját hozza létre!
Ez valóban nem agysebészet… hanem rakétatudomány! Készen állsz a kihívásra?
Jelentkezz most, és válj az űripar úttörőjévé velünk!

•Részvétel űripari projektekben, biztonságkritikus beágyazott szoftverek fejlesztésében

•Projektek előkészítése során a projektmenedzser műszaki támogatása szoftvertechnológia kapcsán

•Projekt megvalósítás során szoftverkomponensek és szoftverrendszerek:

– kapcsolódó kockázatainak elemzése, kritikussági analízis készítése (SCAR, SFMEA),

– funkcionális és nem-funkcionális követelményeinek meghatározása,

-kódolás, implementálás, valós idejű operációs rendszer konfigurálás,

– unit- és integrációs tesztelés,

– szoftverproblémák, anomáliák, nem-megfelelőségek kezelése,

– szoftverminőség és kiberbiztonsági követelmények biztosítása

•Műszaki szoftverdokumentáció készítés

•Nappali tagozatos aktív, vagy 25. életév betöltése előtt akár passzív hallgatói jogviszony

•Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok Bsc vagy Msc szinten, Villamosmérnök, Mérnök informatika területen

•Releváns szakmai tapasztalat beágyazott, valós idejű rendszerek megvalósításában magas szintű programozási nyelven (pl: C, C++)

•Heti minimum 20 óra vállalása, hosszútávon

•Folyékony angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt

•Kiváló kommunikációs készség

•Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség

•Nyitott személyiség, proaktív, csapatjátékos

•Felelősségteljes munkavégzés

Előny:

•Hasonló területen szerzett tapasztalat

•Valós-idejű operációs rendszerek ismerete (pl: FreeRTOS)

– Munkavégzés helyszíne: Távmunka (Full-remote)

– Munkaidő: Rugalmas

– Fizetés: 4000 Ft/óra

További információ:

•Azonnali munkakezdés, hosszútávú munkalehetőség

•Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet

•Folyamatos fejlődés és képzés

freertos integration-testing Problem-solving Computer Engineering Quality Assurance (QA) Team player Responsibility Technical documentation creation C++ Communication configuration Unit testing Cybersecurity Software Developer Project management Risk analysis Electrical Engineering