Diákmunka – IT támogató gyakornok #vacancy #remote

Rendszergazdai szolgáltatásokat nyújtó cégünk keres IT támogató gyakornokot Budapest, Margitszigeten lévő székhelyünkre. Elsősorban olyanok jelentkezését várjuk, akiket érdekel később kijárós rendszergazda főállás.

Első lépcsőben

– számítógépek/mobiltelefonok konfigurálása, beüzemelése,

– IT support feladatok (level 1),

– kapcsolódó nyilvántartások, kimutatások vezetése, elkészítése,

– kollégák támogatása, probléma elhárítás.

Megfelelőség esetén később routerek, switchek, VLAN-ok, szerverek konfigurálása, beállítása, valamint céges ügyfelekhez való személyes kiszállás.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

– jó kommunikációs képességekkel rendelkezel a végfelhasználók felé

– jó önálló problémamegoldó készséggel rendelkezel

– jártas vagy számítógépek beüzemelésében,

– magas szinten kezeled az irodai szoftvereket,

– karbantartási feladatok nem okoznak gondot,

– aktív kommunikáció képes angol nyelvtudásod van,

– fontos neked a csapatszellem, az önálló munkavégzés és felelősségvállalás

– B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

A német kommunikációs képesség előnyt jelent.

Ajánlatunk:

– tapasztalatszerzés, támogatás,

– szakmai kihívások, fejlődési lehetőség,

– tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök,

– kölcsönös megelégedettség esetén stabil, hosszú távú munkalehetőség, főállású foglalkoztatás..

Teamwork Communication switch-statement IT support Problem-solving VLAN network router Maintenance server Responsibility