FULL-STACK JAVA FEJLESZTŐ at Beck And Partners Kft. #vacancy #remote

Amiben számítanak rád:

  • Full stack Java fejlesztői feladatok ellátása magas rendelkezésre állású egyedi fejlesztések kapcsán
  • Moduláris alkalmazások, saját termékek fejlesztése, üzemeltetése pénzügyi és energetikai szektorban
  • Hosszú távú, jól működő megoldásokat megtalálása
  • Dokumentálás magyar nyelven

Amit kérnek/elvárnak:

  • 5+ év full stack Java fejlesztői tapasztalat, Spring Boot ismerete
  • Angular 3+ év tapasztalat vagy nyitottság ennek megtanulására és használatára
  • Frontend feladatok, fejlesztési feladatok ellátása
  • Scrum tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képességek, eredményorientáltság, „meg tudjuk csinálni” hozzáállás, hosszú távon működő, jó megoldásokra való igény
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Tanulási készség és igény
  • Jó dokumentációs készség, pontosság igényével
  • Dokumentáció olvasás angol nyelven

Előnyt jelent:

  • Microservice architektúra ismerete
  • Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code), TDD, DDD
  • Banki és energiaszektoban szerzett tapasztalat
  • A következő technológiák ismerete:
  • Angular8, Ag-grid, MicroFrontend
  • Minikube/Kubernetes/OpenShift; NgiNX; Java 11; Spring Admin, Cloud,Data, Security, Batch, Integration
  • WebSocket; Hibernate; REST, SOAP; MATLAB integráció; MFA autentikáció; SSO, LDAP, Kerberos, Oauth2; ELK Stack; Unix/Linux OS; Azure/AWS Cloud
  • Apache Kafka; Oracle Service Bus; RabbitMQ
  • Openshift/Kubernetes Developer, felhő szolgáltatások (Azure, AWS)
  • Oracle 12; Redis; Hazelcast; ElasticSearch
  • Bitbucket; Jenkins; SonarQube; Maven; Nexus
  • JIRA; Confluence

Amit kínálnak:

  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokat jelentő feladatok és projektek (hazai és nemzetközi egyaránt)
  • A legújabb technológiák megismerésének lehetősége
  • Nyitott gondolkodású Kollégák, barátságos légkör
  • Rugalmas munkaidő, nincs törzsidő
  • Home Office lehetőség (heti 2 nap irodai munkavégzést kérünk)
  • Modern, jól megközelíthető iroda
  • Kávé, tea, gyümölcsnap az irodában

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest XIII. kerület

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Spring Data OpenShift spring-integration WebSockets Amazon Web Services (AWS) Hibernate Apache Kafka Azure Linux Elasticsearch kerberos java-11 ldap hazelcast Redis Maven spring-cloud ag-grid microservices Elastic Stack oauth-2.0 sonarqube Unix REST domain-driven-design Spring Boot minikube matlab Spring Security Nginx SOAP RabbitMQ nexus spring-batch Confluence clean code principles multi-factor-authentication TDD single-sign-on Jira Kubernetes Scrum Angular Jenkins Bitbucket