Fullstack fejlesztő frontend fókusszal – Budapest X./Hibrid at Get Work Trend Kft. #vacancy #remote

Fullstack fejlesztő munkatársat keresünk frontend fókusszal nemzetközi telekommunikációs partnerünk számára.

Feladatok

fő modulok önálló tervezése és megvalósítása együttműködés a szoftver- és adatbázis architektúra tervezésében döntéshozatali folyamatok támogatása adatbázis elemzéssel részvétel a rendszerrel kapcsolatos új technológiák kutatásában, ötletek bemutatása a rendszer fejlesztésére tapasztalataid alapján lehetőséged lesz részt venni az üzleti szoftverünket támogató API és könyvtár tervezésében és fejlesztésében

Elvárások

Legalább 3+ év szoftverfejlesztőként szerzett tapasztalat Magas szintű szakértelem kliens oldali keretrendszerekben (JavaScript, TypeScript, React) Webalkalmazások és webszolgáltatások ismerete (ASP.NET, MVC, REST) HTML, CSS/Bootstrap, JSON/XML Erős angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny

BSc vagy MSc végzettség .NET keretrendszer és C# nyelv ismerete MSSQL adatbázissal szerzett munkatapasztalat

Amit kínálnak

Cafeteria Éves bónusz Céges telefon (magánhasználati kerettel) szakmai kihívások, inspiráló, változatos feladatok strukturált fejlesztési folyamat tanulási lehetőségek az új technológiákról (AI, LLM)

Munkavégzés ‍

Heti 2 nap irodai jelenlét elvárt (X. kerületi irodában) Rugalmas munkavégzés Nemzetközi csapat

A “Jelentkezem” gomb megnyomásával küldd el jelentkezésedet.

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046 munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848 minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

HTML REST model-view-controller (MVC) Bootstrap JSON JavaScript ASP.NET Microsoft SQL Server Frontend TypeScript XML Full-Stack Developer React CSS C#