Hardverfejlesztő mérnök at Starjobs Magyarország #vacancy #remote

A legmodernebb technológiák kutatásával fejlesztésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk hardverfejlesztő mérnököt.

Főbb feladataid lesznek:

· Autonóm földi és légijárművek hardverének tervezése, fejlesztése

· Együttműködés a drónfejlesztő, gépészmérnökökkel

· Biztonságkritikus robotpilóta és szenzorok hardverének tervezése, fejlesztése

· A következő technológiákkal fogsz nálunk dolgozni: Altium, UAV

Álláshoz tartozó

Elvárások:

· Rutinosan használd az Altiumot

· Több, mint 4 rétegű PCB-ket terveztél már

· Folyékony angol nyelvtudással rendelkezel

Az állás betöltéséhez

Előnyt jelent:

· Jártas vagy biztonságkritikus rendszerek tervezésében

· Stabil mérnöki vagy természettudományos alapokkal rendelkezel

Miért csatlakozz?:

· A munkád során a K F I projektek teljes életciklusát megismerheted az új csapatodban. Az ötlettől a megvalósításig találkozhatsz változatos feladatokkal, így kihívásokkal teli, izgalmas karrierút vár rád.

· A versenyképes fizetés mellé béren kívüli juttatásokat (cafetéria, munkábajárási költségtérítés, szemüveg támogatás…stb ) és teljesítmény alapú bónuszt kínálunk.

· Mentor programot és karrierutat kínálunk minden munkavállalónknak, biztosítjuk a szakmai kihívásokat és a folyamatos fejlődést.

· Része lehetsz egy újonnan alakult, fiatalos szervezetnek!

Altium