INFORMATIKAI RENDSZERÜZEMELTETŐ KONZULENS at Beck And Partners Kft. #vacancy #remote

A folyamatosan futó bevezetési projektjeik és a meglévő ügyfeleik

igényeinek kiszolgálása IT üzemeltetőként.

Leendő feladatok:

  • SAP Business One alkalmazás és Adatbázis működés biztosítása, mentések ellenőrzése
  • Rendszer adminisztrációs (üzemeltetési, adminisztrátori) feladatok ellátása
  • Linux és Windows alapú infrastruktúra üzemeltetés
  • Új gépek, egyéb hardver eszközök beállítása, rendszeres ellenőrzése
  • A vállalatnál dolgozó munkavállalók részére felhasználói IT támogatás nyújtása telefonon keresztül, illetve távoli hozzáféréssel
  • Segítségnyújtás az ügyfeleknek a problémák megoldásában

Pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • IT hibakeresésben, probléma megoldásban gyakorlat
  • Rendszeradminisztráció, jogosultság kezelési tapasztalat
  • Microsoft Windows kliens operációs rendszerek és Microsoft Office magas szintű ismerete (rendszergazdai szinten)
  • Angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban, nem okoz problémát a telefonon történő kommunikáció az ügyféllel, partnerekkel
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Precizitás, alapos és igényes munkavégzés
  • Megoldás-orientált szemléletmód
  • Szakmai újdonságok iránti érdeklődés, nyitottság
  • Határidők betartása
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés Tudásátadási készség
  • Megbízhatóság, stressztűrés, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • SAP Business One ismeret
  • Linux szerver üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Adatbázis kezelők, hálózati protokollok, tűzfalak ismerete
  • Virtualizációs termékek és technológiák (Hyper-V, VMware, stb.) ismerete, releváns üzemeltetési tapasztalatok
  • Alapvető hardveres/szerveres/desktop ismeretek
  • Script (bash, powershell, batch) írási ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálnak:

  • Alapbéren felüli havi teljesítményalapú bónusz rendszer
  • Határozatlan idejű munkaviszony 3 hónapos próbaidővel
  • Home Office támogatás (havonta, munkában töltött napok száma szerint időarányosan bruttó 26.680 Ft)
  • Laptop, telefon biztosítása

Munkavégzés pontos helye:

  • Székhely/Iroda: 2370 Dabas, Bartók Béla út 90. (1 éven belül tervezik az iroda áthelyezését Budapestre)
  • 75% Home Office, 25% Dabas/Budapest (havonta kb. 2-3 alkalommal szükséges irodai jelenlét)

Munkaidő:

  • Teljes munkaidős

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű

önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

hyper-v Teamwork Knowledge Sharing powershell Problem-solving virtualization network-protocols database-management Linux reliability vmware server Communication scripting Meeting deadlines IT support Windows Bash batch-file Firewalls Flexibility hardware