IT alkalmazás üzemeltető at Magyar Posta ZRt. #vacancy #remote

Főbb feladatok

Integrált Posta Hálózat és kapcsolódó szoftver rendszerek adatközponti alkalmazásainak menedzselése, a rendszer üzemeltetése Az üzemeltetés során keletkező hibák feltárása, elhárítása (L2 szintű IT szakértői tevékenységek) Projektekben való részvétel Műszaki specifikációk véleményezése, szoftverüzemeltetési dokumentációk naprakészen tartása Munkaidőn túli lakáskészenlét ellátása Részvétel informatikai auditok lebonyolításában

Munkakör betöltésének feltételei

Iskolai végzettség: Felsőfokú informatikai végzettség ORACLE adatbázis kezelés és PL/SQL ismeret és gyakorlat Alkalmazás és Webszerver üzemeltetési tapasztalat Jó kommunikációs és csapatmunkában való együttműködési készség Pontos, precíz munkavégzé

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem Megbízható, stabil nagyvállalati környezet Szakmai fejlődési lehetőség Összetartó, professzionális csapat

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Programozási ismeretek ITIL módszertan és ticketing rendszer ismerete Nagyvállalati technológiák ismerete (pld. MS SQL, MS IIS ) Dynatrace ismeretek Szolgáltatás-management területen szerzett gyakorlati tapasztalatok Angol nyelvtudás

Egyéb

A

Munkavégzés helye: Budapest XX. kerület

itil IT support PL/SQL dynatrace Microsoft SQL Server Oracle