IT rendszermérnök at A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft. #vacancy #remote

Magyarország legmodernebb búzafeldolgozó gyárába az informatikai területre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióra:

IT rendszermérnök

Munkavégzés helye: Visonta/Heves megye

Feladatok

· Active directory adminisztráció, csoportházirendek, jogosultsági szerepkörök karbantartása és fejlesztése

· Nagyvállalati számítógépes hálózati infrastruktúra üzemeltetése, karbantartása és fejlesztése

· Munkaállomások üzembe helyezése, felügyelete és karbantartása

· Azure környezet kezelése, karbantartása és fejlesztése

· Virtualizált környezet üzemeltetése, támogatása

· On-premise szerverkörnyezet üzemeltetése, támogatásában és fejlesztésében való részvétel

· Napi üzleti igények kezelése, felhasználók részére segítségnyújtás, oktatás

· Mentési rendszer felügylete, mentési-visszaállítási folyamatok támogatása

· Informatikai nyilvántartási feladatok ellátása (hardver és szoftver leltárak, folyamatok dokumentálása, szabályzatok napra készen tartása)

· Beszállítói és támogatói partnerekkel történő kapcsolattartás, eszköz rendelések és projektek megvalósításában való részvétel

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek, követelmények:

· Szakirányú felsőfokú informatikai mérnöki végzettség (mérnök informatikus, rendszermérnök)

· Legalább 5 év rendszerüzemeltetési tapasztalat

· Szerverüzemeltetési tapasztalat Windows környezetben

· Nagyvállalati hálózati üzemeltetésben szerzett tapasztalat, gyakorlat

· Virtualizációs technológiák üzemeltetői szintű ismerete (VmWare, Hyper-V)

· Nagyfokú önállóság és precíz munkavégzés

· Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyös, de nem feltétel:

· Navision ismeret

· Cisco, PaloAlto, Aruba, Microsoft minősítés

Amit megbízónk nyújt:

Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz és aktív szerepet vállalhatsz a projektek megvalósulásában Fiatalos, lendületes, jó hangulatú csapat tagja lehetsz, nagyvállalati munkakörnyezetben Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség Versenyképes bér Széleskörű béren kívüli juttatásicsomag: 300 000 Ft cafeteria keret/ év – SZÉP kártya formában 13. havi fizetés pü-i eredményhez kötve bejárás támogatás: környékbeli településekről céges busz ,egyéb esetben br. 50 Ft/km saját autós ktg. térítés nettó 5 000 Ft/ hónap büfé juttatás a helyi büfénkbe 2 szabadnap/ év nemdohányos munkaidő kedvezmény Groupama magán egészségbiztosítás Munkahelyi masszázs Laptop, mobiltelefon Home office eseti jelleggel

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, kérem, hogy küldje el részemre az aktuális szakmai önéletrajzát!

Üdvözlettel:

István

Vancsa István ügyvezető partner

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202

Looking for the Best…..JOBMAX

hyper-v navision active-directory Azure Cisco vmware