IT SAP fejlesztési terület vezető (csoportvezető) at MP Solutions Ltd. #vacancy #remote

Megbízónk, a hazai és nemzetközi biztosítói szektor kiemelkedő szereplője keresi új kollégáját IT SAP fejlesztési terület vezető pozícióba, IT Platform területre!

Fő feladatok:

  • a Generali SAP fejlesztési csoport munkájának irányítása, koordinálása (főbb területek: SAP HANA, HR, SRM,…)
  • együttműködés az üzleti területekkel és IT fejlesztési, tesztelési, delivery, támogatási társcsoportjaival
  • együttműködés a Generali Csoport érintett, külföldi tagvállalataival (SAP üzemeltetés)
  • a területére beérkezett üzleti igények elemzésének, tervezésének, fejlesztésének menedzselése
  • az üzleti igények fejlesztési feladatokra bontása, a feladatok elvégzésének irányítása, ellenőrzése
  • erőforrások tervezése, összehangolása szabadságokkal
  • a kiosztott fejlesztési feladatok ellenőrzése, határidőtartása
  • a munkatársak egyéni és szakmai fejlesztésének támogatása
  • a területén felmerülő szakmai feladatok és folyamatok menedzselése
  • kapcsolattartás külső partnerekkel, tárgyalás, szerződések menedzselése

Requirements

  • informatikai területen szerzett egyetemi/főiskolai diploma
  • min. 3 év SAP fejlesztésekben és projektekben szerzett tapasztalat, áttekintő ismeret
  • min. 2 év vezetői tapasztalat
  • tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • jó kommunikációs, tárgyalási és kiemelkedő együttműködési készség
  • a problémák komplex kezelése

Előny:

SAP modulok és fejlesztési módszertanok ismerete

Benefits

Amit kínálunk:

· főállású, határozatlan idejű alkalmazotti munkaviszony

· erősödő, modern, innovatív multinacionális szervezeti kultúra

· versenyképes jövedelem és juttatási rendszer

· szakmai fejlődési lehetőség

· közösségi értékek

· jó hangulatú csapat

SAP Information technology (IT) Human Resources (HR)