IT szakértő at MÁV Szolgáltató Központ Zrt. #vacancy #remote

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek eredményeként jött létre 2013-ban. A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában is hangsúlyozottan tetten érhető. Ennek nyomán társaságunk elsődlegesen a MÁV-csoport vállalatainak nyújt teljeskörű informatikai szolgáltatást. Ha tudsz azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel; várjuk jelentkezésed a meghirdetett pozícióra.

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

Új munkatársunk feladatai lesznek

– MS környezetben Hardware, Software komponensek és perifériáik rendszerbe illesztése/tesztelése

– központi üzemeltetés „AD” tartományi környezetben és management szoftverrel

– központi üzemeltetés SCCM szoftverrel

– műszaki előkészítő/tervezői feladatok

– önálló optimalizált/automatizált disztribúciós csomagok készítése

– koordinációs feladatok ellátása

– operációs rendszerek, felhasználói szoftverek tesztelése/telepítése, szükség esetén szakértő szintű felhasználói support

– a rendszerfelügyeleti szoftver üzemeltetése, tesztelése, telepítőcsomagok előállítása és terítés

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

– befejezett szakirányú felsőfokú végzettség, vagy nem szakirányú felsőfokú végzettség és szakirányú tanfolyam

– legalább 3 éves nagyvállalati környezetben szerzett, szakirányú szakmai tapasztalat

– MS Windows operációs és irodai rendszerek ismerete

– Android mobil operációs rendszer ismerete

– MDM szoftver ismerete

– AD tartományi környezet magasszíntű ismerete

– SCCM szoftver ismerete

– MS Office szoftvercsomag ismerete

– MS Excel középszíntű ismeretes

– számítógépek hardver-szintű ismerete

– IP hálózatok alapfokú ismerete

– alapfokú szakmai angol nyelvtudás

– B kategóriás jogosítvány

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

– önállóság, megbízhatóság

– fegyelmezett, precíz munkavégzés

– rendszerszemlélet

– kreativitás, problémamegoldó képesség, proaktivitás

– szakmai összefoglaló, lényeglátó képesség

– ügyfélorientált kommunikációs készség

Amit ajánlunk

– hosszú távú foglalkoztatási biztonság

– támogató munkahelyi légkör

– bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta

– bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén

– vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)

– vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére

Munkavégzés helye

Budapest

Munkaidő

Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

2024-07-14

Vállalati bemutatkozó

Jobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!

MDM Microsoft Office active-directory sccm Microsoft Excel TCP/IP