Medior Alkalmazás Fejlesztő at Netlock #vacancy #remote

A cég leírása

Kik vagyunk mi és mit csinálunk a NETLOCK-nál?

Kriptográfia, digitalizáció, digitális aláírás, hitelesítés, identitás, időbélyegzés, rendszerintegráció és amit még el tudsz képzelni!

Szakembereink hitelesítési és titkosítási megoldásokat fejlesztenek, melyek biztos alapját adják a ma és a jövő digitális ügyintézésének és üzleti világának. Tevékenységünk fókuszában a legújabb kriptográfiai megoldások és algoritmusok üzleti felhasználásai, integrációja, valamint az erre épülő fejlesztések állnak.

A DOCLER Holding tulajdonában működő NETLOCK, Magyarország egyik vezető bizalmi szolgáltatója, ahol mély szakmai tudás megszerzésére van lehetőség mind IT, mind egyéb más, speciális szakterületeken.

Ha mindez érdekel, akkor nálunk a helyed!

Az állás leírása

Feladatok

  • Dinamikus és interaktív webalkalmazások fejlesztése
  • HTML, CSS és JavaScript használata a felhasználói felületek kialakításához és finomításához.
  • Felhasználói élmény optimalizálása a legújabb trendek és technológiák alkalmazásával.
  • Backend integráció és adatkezelés hatékony megoldásokkal.
  • Kód optimalizálás és hibajavítás, a teljesítmény és biztonság javítása érdekében.
  • Részvétel a szoftvertervezési és -fejlesztési folyamatokban, valamint a dokumentáció elkészítésében.
  • Együttműködés a többi fejlesztővel és az IT csapattal a projekt céljainak elérése érdekében.
  • Riportálás a vezetők felé

Képzettség

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Legalább 3 éves tapasztalat frontend fejlesztésben.
  • Tapasztalat RESTful API-k fejlesztésében és integrálásában.
  • Kiemelkedő ismeretek HTML5, CSS3 és JavaScript terén.
  • MySQL Adatbáziskezelési ismeretek
  • Verziókezelő rendszerek (pl. Git) ismerete.
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Dokumentáció szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Kriptográfiai, PKI ismeretek
  • C, Perl vagy Python fejlesztői ismeretek.
  • Tapasztalat Perl alapú webfejlesztésben, különösen Mojolicious, Dancer, keretrendszerekkel.
  • Tapasztalat kriptográfiai könyvtárakkal és eszközökkel.
  • Linux operációs rendszer ismerete.
  • Tapasztalat DevOps eszközökkel (pl. Docker, Kubernetes).
  • Integrált, nagy rendelkezésre állású, nagy terhelésű rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat

További információk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Szakmai kihívások
  • Kreatív és innovatív környezetben, remek munkatársakkal történő munkavégzés
  • Nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés
  • Cafeteria (Br. 500.000 / év)
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • AYCM sportkártya
  • Home office lehetőség

Jelen munkaköri leírás a munkakörhöz és a pozícióhoz tartozó elsődleges feladatokat és felelősségeket foglalja össze, de nem célja a feladatok és felelősségek átfogó vagy teljes körű felsorolása. Az elvárások a technikai vezetők belátása szerint változhatnak.

A Docler csoport az egyenlő bánásmód elvén működő munkáltató; minden jelentkezőt készségei, képességei és tapasztalata alapján értékelünk és törekszünk a sokszínű és erős csapat kialakítására. Cégünk a szakmailag legmegfelelőbb munkatársakat igyekszik megtalálni, tekintet nélkül a jelölt faji és nemzetiségi hovatartozására, bőrszínére, politikai véleményére, vallására vagy világnézeti meggyőződésére, szakszervezeti tagságára, életkorára, egészségi állapotára, fogyatékosságára, nemi hovatartozására vagy szexuális irányultságára.

MEGJEGYZÉS:  A Docler csoport nem fogad el ügynökségtől kéretlen önéletrajzokat. Bemutatást és önéletrajzokat kizárólag szerződött partnereinktől fogadunk el. A kéretlenül küldött önéletrajzok és ajánlások alapján nem jön létre az ügynökség és a Docler csoport között szerződéses jogviszony vagy jutalékfizetési kötelezettség.

Git REST HTML C Python dancer JavaScript Linux mojolicious Perl DevOps Docker Kubernetes CSS MySQL