Medior Rendszerszervező at Randstad Hungary Kft #vacancy #remote

Cégleírás / Organisation / Department

Ügyfelünk megoldásai segítségével különböző cégek ütemezetten és biztonságosan válhatnak olyan szervezetté, amelynek működését innovatív, automatizált tudásra épülő megoldások jellemzik.

Ahol szakértői tevékenység automatizálására, agilis fejlesztérse, mesterséges intelligencia alapú alkalmazásra lehet szükség, ott parnerként segítenek üzleti, IT megoldásokkal és intelligens információs rendszerekkel.

Erős kutatói és egyetemi, valamint kiterjedt nemzetközi kapcsolatrendszerrel rendelkeznek.

Elvárások / Requirements

Felsőfokú végzettség, gazdaságinformatika vagy mérnökinformatika irányban

Rendszerszemléletű gondolkodás

Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Jó problémamegoldó és szervező készség

Előnyök:

Középfokú angol nyelvtudás

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Tesztelési módszertanok ismerete

Banki, pénzügyi háttér

Amit kínálunk / Offer

Üzleti igény felmérése, megértése

Ügyfelekkel való egyeztetés és kapcsolattartás

Rendszerspecifikáció elkészítése

Részvétel a kapcsolódó dokumentáció elkészítésében

Rendszer tesztek megtervezése és végrehajtása

Rendszer verziókkal kapcsolatos tesztelési feladatok koordinálása

Kapcsolattartó / Information

  • Stabil háttér

  • Fejlődési lehetőség senior kollégák mellett

  • Nívós projektek

  • Családias, kellemes légkör

  • Home Office lehetőség

Randstad Hungary Kft. · human forward

Information technology (IT)