Műszaki adminisztrátor at Randstad Hungary Kft #vacancy #remote

Cégleírás / Organisation / Department

1991. óta sikeresen működő, magyar tulajdonban lévő, egyedi rozsdamentes termékek és szén-acél-szerkezetet gyártásával foglalkozó partnerünk csapatába keresünk Műszaki adminisztrátor pozícióba munkatársat.

Elvárások / Requirements

  • középfokú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office eszközök magabiztos használata (főleg Excel függvények),
  • feladatok tekintetében a monotonitás, illetve a munkahely jellegéből adódó pörgős munkamorál tűrése,
  • jó stressztűrő képesség és terhelhetőség,
  • pontos, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk / Offer

  • műszaki munkatársak munkájának támogatása, projektekhez kapcsolódó adminisztrációjának teljeskörű kezelése,
  • papír alapú adatok felvitele a rendszerbe,
  • szállítólevelek szkennelése, rögzítése, nyomtatása,
  • készletnyilvántartás vezetése,
  • elkészült ajánlatok kiküldése,
  • statisztikák, riportok készítése.

Kapcsolattartó / Information

  • fejlődési lehetőség,
  • 1 műszakos munka (07:00-15:20),
  • bejárás támogatása,
  • dinamikusan fejlődő vállalat,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • stabil, tőkeerős Cég.

Randstad Hungary Kft. · human forward

Microsoft Office Microsoft Excel