PLC Programozó at HAYS Hungary Kft. #vacancy #remote

Feladatok:

Cégcsoport által gyártott egyedi célgépek, szerelősorok, robotos cellák és mérőgépek programozása, üzembehelyezése, kezelési utasításainak elkészítése Meglévő gépeken/berendezéseken módosítások végrehajtása Meglévő gépek/berendezések garancia idő alatti felügyelete Berendezések összeszerelésének támogatása Innovációs ötletek kidolgozása Részvétel a géptelepítéseken/átadásokon

Elvárások:

Villamosmérnök / Mérnök Informatikus / Mechatronikai mérnök végzettség Beckhoff, Siemens, Omron vagy Allen-Bradley PLC programozásában szerzett tapasztalat Strukturált programnyelv ismerete Önálló munkavégzés Érdeklődés új technológiák iránt B kategóriás jogosítvány

Előny:

Szenzortechnikai ismeretek Ipari buszrendszerek ismerete Villamos hajtások alapszintű ismerete Biztonságtechnikai eszközök és szabványok ismerete Elektromos tervezésben való jártasság Kisfeszültségű áramkörök kivitelezésében szerzett tapasztalat Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit partnerünk kínál:

Versenyképes fizetést és éves/negyedéves bónuszt Változatos feladatokat Bejárási- és cafeteria támogatást Próbaidő alatt a mentor által adott folyamatos támogatás Fejlődési és tanulási lehetőséget, képzéseken, szakmai workshop-okon keresztül Folyamatos előrelépés bérezési rendszerünkben Hosszú távú perspektívát egy rohamosan fejlődő, versenyképes vállalatnál

plc siemens