PLC programozó – Veszprém at Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. #vacancy #remote

Feladatok:

Veszteségcsökkentő- és hatékonyságnövelő fejlesztések felismerése, beazonosítása Fejlesztési projektek felmérése, kidolgozása, megvalósítása Fejlesztések bemutatása, oktatása az operátorok és karbantartók számára Projektek dokumentálása Működési- és karbantartási leírások készítése Szervízekkel történő kapcsolattartás

Elvárások:

Irányítástechnikai műszerész/elektronikai műszerész/elektronikai technikusi/villanyszerelő középfokú végzettség Legalább 1-3 év hasonló munkakörben (automatizálási terület) szerzett tapasztalat PLC programozási gyakorlat Pneumatikai ismeretek Csapatmunkára való képesség Irodai munkarend vállalása

Előny:

Frekvenciaváltók, szervohajtások ismerete HMI ismerete Vision, 2D Reader, OCR

E-Plan ismeret (villamos terv készítésben szerzett tapasztalat)

Élelmiszeripari gyártási tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

Versenyképes bérezés és juttatási csomag Modern gyártókörnyezet

Folyamatos fejlődési lehetőség Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál Kedvezményes termék vásárlási lehetőség

A

Munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű gyártócéges Partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

plc vision ocr