Pricing Manager – német nyelvtudással – REF526D at Deutsche Telekom IT Solutions #vacancy #remote

A cég leírása

A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb IKT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett szakemberek jelentkezését a csapatába.

Az állás leírása

Ebben a munkakörben kollégánk:

  • Árkalkulációkat és pénzügyi számításokat végez, és részt vesz a pályázati anyagok előkészítésében.
  • Módosítási igények esetén áttekinti az árkalkulációkat az adott termékkel, szolgáltatással kapcsolatosan.
  • Kapcsolatot tart a projektek külső és belső ügyfeleivel.
  • Előadásokat tart a vezetőségnek, továbbá ezek alapján megszerzi a vezetőség jóváhagyását.
  • Felelős a Price-to-win workshop-ok szervezéséért, megvalósulásáért, lebonyolításáért.
  • Aktívan részt vesz az üzletágak sajátos árazással kapcsolatos szabványainak, eljárásainak kidolgozásában és bevezetésében.

Képzettség

Várjuk német/angol nyelvű pályázatod, ha

  • Tárgyalóképes, pénzügyi szakmai szókincsben is aktív német nyelvtudásod van,
  • Felsőfokú pénzügyi vagy számviteli, esetleg üzleti végzettséggel rendelkezel,
  • Releváns, üzleti környezetben szerzett, több éves tapasztalatod van kontrollerként/pénzügyi tervezőként/árazási szakértőként,
  • Tudsz és szeretsz ügyfelekkel, csapatban dolgozni, annak proaktív tagja vagy,
  • Tudsz felelősséget vállalni az általad kezelt projekt precíz, mind időben, mind adatokban magas minőséget képviselő végrehajtásáért,
  • Komfortos vagy az általad képviselt projekt hiteles, hatékony és pontos prezentálásában.

További információk

* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Information technology (IT)