Senior iOS Developer at Reed Magyarország Kft. #vacancy #remote

Egyedi szoftvermegoldásokat fejlesztő partnercégünk keresi legújabb kollégáit iOS fejlesztő pozícióba.

Amivel partnerünk vár Téged:

Folyamatos szakmai támogatás, izgalmas projektek Professzionális szakmai háttér, munkakörnyezet Jó hangulatú, barátságos, dinamikus csapat Versenyképes jövedelem Családbarát munkarend

Ezek a feladatok várnak Rád:

Egyedi alkalmazások tervezéseiOS/Android platformon(Swift, Kotlin, RX) Javaslattétel, kiemelkedő minőségű, innovatív alkalmazás létrehozása Meglévő és új alkalmazások fejlesztése Agilis módszertan szerint Csapaton belüli folyamatos kommunikáció, közös munka Kód review-ban részvétel

Ezekre lesz szükséged:

Legalább 3 év mobil applikációk fejlesztésében-iOS – szerzetttapasztalat Középszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

TDD (Test Driven Develoment) tapasztalat Szakirányú felsőfokú végzettség Swift, Kotlin, RX ismeret

iOS Android system.reactive Kotlin Swift TDD