Senior Network Engineer / System Engineer – Budapest IX./Hibrid at Get Work Trend Kft. #vacancy #remote

Senior Network Engineer / System Engineer munkatársat keresünk nyugat-európai tulajdonú, pénzügyi területen vezető partnerünk számára.

Az itthoni és európai adatközpontok optimális, zavartalan és biztonságos működésének biztosításában fontos szerepet játszik a nemzetközi Network Engineer csapat, ahová csatlakozhatsz. ✨

Fő fókusz

DDI (DNS, DHCP, IPAM) routing & switching nagyobb hangsúly a hibaelhárításon, és a hálózat menedzsmentjén ️ SNMP, NetFlow, Syslog, NTP és AAA technológiák …és részt vehetsz számos projektben

Mik lesznek a feladataid?

Fontos szerepet játszol infrastrukturális és biztonsági projektekben (az elemzéstől és a tervezéstől, egészen az implementációig és a tesztelésig)

Telekommunikációs és hálózati menedzsment komponensek mindennapi kezelése (setup, konfig, kapacitáskezelés, az új verziók vagy funkciók nyomon követése, biztonsági kockázatok feloldása, komponensek integrálása a jelenlegi infrastruktúrába)

Új technológiai lehetőségek: munkamódszerek javítása és automatizálása Problémaelemzés, incidensek megoldása Készenlét: rotációban, az irodai munkaidőn kívül is támogatás nyújtása

Mit várnak tőled?

4-5 éves releváns tapasztalat ‍

Jártsasság a következőkben:

DNSSEC hálózati eszközök (Cisco tanúsítványok előnyt jelentenek) DNS, DHCP, IPAM hálózatmonitorozó eszközök

hibaelhárítás (forgalom rögzítése és elemzése) tűzfalazás load balancing DMZ beállítás DDOS védelem

Priorizálási készség Analitikus szemlélet

Amit kínálnak

Cafeteria Éves bónusz Egészségbiztosítás Céges telefon magánhasználatra is Folyamatos karrierfejlődési és tanulási lehetőség (tréningek)

Munkavégzés ‍

Heti 2 nap irodai jelenlét elvárt (IX. kerületi irodában) Rugalmas munkavégzés Készenlét Nemzetközi csapat

A “Jelentkezem” gomb megnyomásával küldd el jelentkezésedet.

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046 munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848 minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

DHCP ntp load-balancing AAA games Prioritization netflow DMZ DNS DDoS networking technologies dnssec snmp Cisco