Solution designer at Adecco #vacancy #remote

Partnerünk egy vezető logisztikai szolgáltató vállalat, amely Európa-szerte ismert megbízhatóságáról és innovatív megoldásairól. Több mint 140 éves tapasztalatával és széleskörű szolgáltatási portfóliójával a logisztika minden területén magas színvonalú megoldásokat kínál.

Feladatok:

  • Beérkező raktári logisztikai tenderek feldolgozása és a vevői igények meghatározása
  • Költségkalkulációk és logisztikai koncepciók készítése a vevői igények alapján
  • Alvállalkozói díjak beszerzése
  • Layout-ok készítése és szerkesztése Autocad programmal
  • Szakmai prezentációk készítése a tenderekhez és azok bemutatása
  • Szoros együttműködés a különböző szakmai osztályokkal (pl.: Üzletfejlesztési osztály, Biztonsági és IT osztály)
  • Elkészített ajánlatok nyomon követése és szükség szerinti módosítása

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig heti 40 órában
  • 8:30-17:00

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Logisztika és/vagy raktározás területén szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Haladó szintű Excel és Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Analitikus szemlélet, árkalkulációs gyakorlat
  • Pontosság és megbízhatóság
  • Határozott fellépés és döntésképesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önállóság és rugalmasság

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Folyamat fejlesztéssel kapcsolatos tapasztalat
  • AutoCad ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hibrid munkavégzési lehetőség
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Dinamikus és támogató csapat

Munkavégzés helye: Budapest, XXII. kerület

AutoCAD Microsoft Excel