Solution Engineer – ILTIS @ Siemens Mobility Kft. at Siemens Mobility Kft. #vacancy #remote

A csapat tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

  • A tervezendő üzem műszaki specifikációjának kidolgozása.
  • Ezen specifikációk alapján a rendszer konfigurálása a projekten belül.
  • A vizsgálati dokumentumok elkészítése a vezérléstechnikai vizsgálathoz.
  • Vezérléstechnikai vizsgálat elvégzése.
  • A módosítások irányításáért való felelősségvállalás.
  • Nemzetközi csapatokkal való együttműködés.

Pályázásodhoz kérlek angol / német nyelvű önéletrajzot adj le, várunk szeretettel!

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Informatikai, villamosmérnöki, gépészmérnöki vagy bármilyen hasonló műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Van legalább 1 év mérnöki területen szerzett tapasztalatod.
  • Aktív, minimum középfokú  német nyelvtudásod van írásban és szóban egyaránt.
  • Analitikus, struktúrált és minőség-orientált munkavégzés jellemez.

A projektről:  a központi irányító rendszer képes a teljes vonalat emberi beavatkozás nélkül irányítani, így egyszerűsödik a vonatok közötti információátvitel, az új kollégáink feladata a központban dolgozók munkájának megkönnyítése országspecifikus központi irányító rendszer (OCS) létrehozásával.

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.
  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.
  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.
  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.
  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.
  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

,[A tervezendő üzem műszaki specifikációjának kidolgozása. , Ezen specifikációk alapján a rendszer konfigurálása a projekten belül. , A vizsgálati dokumentumok elkészítése a vezérléstechnikai vizsgálathoz. , Vezérléstechnikai vizsgálat elvégzése. , A módosítások irányításáért való felelősségvállalás. , Nemzetközi csapatokkal való együttműködés. ] Requirements: AutoCAD Additionally: Work-life balance, Training budget, Private healthcare, International projects, Masterclazz training, Free coffee, Bike parking, Playroom, Shower, Free snacks, Mobile phone, Free parking, In-house trainings, In-house hack days, Modern office, No dress code.

AutoCAD