Szoftvermérnök at Starjobs Magyarország #vacancy #remote

A világ vezető minőségi kerékpár és kiegészítő gyártó cégéhez keresünk

Szoftvermérnök

pozícióba munkatársat

Feladatok:

Weboldalak, mobil alkalmazások és digitális felületek megtervezése, illetve megvalósítása Különböző fejlesztések integrálása a zökkenőmentes működés és adatáramlás érdekében Digitális rendszerek optimalizálása Felhasználótól érkező adatok és visszajelzések elemzése Digitalizációs projektek vezetése és irányítása az elképzeléstől a megvalósításig, betartva az ütemtervet és a költségvetési keretet Tárosztályokkal való együttműködést, beleértve a tervezési-, IT- és termékmenedzsmenti csapatokat Fejlesztésekkel kapcsolatos ötletek és megvalósítások ajánlása Informatikai rendszerek folyamatos karbantartása, hibaelhárítások ellátása, esetleges problémák megoldása

Elvárás:

szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség informatikai területen magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban programozási nyelvek ismerete (HTML, JavaScript, Python stb.) digitális eszközök és platformokkal kapcsolatos tapasztalat (CMS, CRM, e-kereskedelmi platformok) felhasználói felületekkel kapcsolatos ismeretek erős analitikus és problémamegoldó készség jó kommunikációs képesség

Amit nyújtunk:

versenyképes javadalmazás és juttatások bónuszok

étkezési támogatás és Cafeteria üzemanyag-támogatás dinamikusan fejlődő munkakörnyezet támogató csapat

Munkavégzés helyszíne:

Gyöngyös

content-management-system HTML Python CRM JavaScript Software Engineer