Tűzjelző Rendszermérnök / Technical support engineer at Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft. #vacancy #remote

Vállalatunk, egy európai biztonságtechnikai berendezéseket, azon belül tűzjelző rendszereket fejlesztő és gyártó vállalat hazai képviselete. Minden tűzjelző rendszerünkben több, mint 65 év gyártói, valamint több, mint 10 év hazai piacon megszerzett tapasztalat biztosítja a kiváló minőséget, és megbízhatóságot. A tűzjelző rendszerek mellett portfóliónk részét képezik a vészhangosító, videómegfigyelő, beléptető, behatolásjelző rendszerek, valamint a fentieket összefogó integrációs szoftver, így komplex felügyeleti rendszerek kialakításánál is számíthat termékeinkre. Célunk, hogy telepítő partnereinknek a projekt minden fázisában magas szintű támogatást nyújtsunk. Ezt a szemléletet szem előtt tartva alakítottuk ki rendkívül széles raktárkészletünket, oktatási rendszerünket és kiemelkedő garanciális feltételeinket is.

Az ideális jelölt kedveli a kihívásokat, ügyfélközpontú gondolkodását és műszaki felkészültségét kiválóan kamatoztatja majd csapatunk tagjaként, mint

Tűzjelző Rendszermérnök / Technical support engineer

Feladatok:

Műszaki segítségnyújtás tervező, kivitelező partnereink számára: telefonon, email-en, személyesen. Szervizfeladatok ellátása: ellenőrzés, javítás, tesztelés. Tesztek, dokumentációk készítése. Telepítő partnereink oktatásában való aktív részvétel

Amit kérünk:

Műszaki diploma: villamos- vagy biztonságtechnikai mérnök. Legalább 3 év tapasztalat tűzjelzőrendszerek területén: telepítés, programozás vagy forgalmazás. Átfogó tűzjelző piaci ismeretek. Kommunikációképes angol nyelvtudás B kat. jogosítvány

Amit mi biztosítunk az Ön személyes fejlődéséhez:

Munkahely egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi vállalatnál Fiatal, sikerorientált támogató csapat Szakmai tréningek tisztességes alapfizetés + bónusz heti 2 alkalommal angol nyelvoktatás az irodában

Munkavégzés helye:

Budapest

Technical Support