Automatizálási rendszermérnök (IT) at Magyar Posta ZRt. #vacancy #remote

Főbb feladatok

Számítógépes vezérlésű automatizált vagy gépesített rendszerek (automata küldeményfeldolgozó gépsorok, csomagautomaták stb.), szerver szoftver és hardver elemei folyamatos működőképességének biztosítása. A rendszerek szállítója által előírt rendszeres IT üzemeltetési, karbantartási feladatokat elvégzése. Részvétel az üzemeltetett rendszerek, rendszerelemek adminisztrációs és mentési feladatainak ellátásában. Részvétel a rendszerekben felmerülő hardver- és szoftverproblémák diagnosztizálásában, felmerülő hibák elhárításában. A diagnosztizálás, elemzés során együttműködés a gyártók, illetve szállítók támogatást nyújtó munkatársaival. Részvétel a rendszerfrissítések, új szoftververziók, javítások telepítésében. Rendszerfelügyeleti eszközök segítségével Microsoft és Linux szerverek állapotának ellenőrzése, a feltárt rendellenességek elhárítása Az üzemeltetett automatizálási rendszerek kulcsfelhasználói számára eseti igények szerint a speciális információk kinyerése. Javaslatok tétele az üzemeltetési folyamatok, eljárások és alapelvek javítására, korszerűsítésére.

Munkakör betöltésének feltételei

legalább középfokú informatikai végzettséggel rendelkezel, angol nyelvű szakmai dokumentumok olvasása és értelmezése nem okoz gondot számodra Ms Windows Server és/vagy Linux alapú rendszerek üzemeltetési ismereteivel rendelkezel van B kategóriás jogosítványod és valamennyi vezetési rutinod (a munkavégzés során szolgálati gépjármű vezetése szükséges).

Amit kínálunk

Előnyös juttatási csomagok: Cafetéria, munkába járás támogatása, céges mobiltelefon, céges laptop, teljesítmény ösztönzők

Munkakör betöltése során előnyt jelent

RavenDB és/vagy MSSQL ismerete, virtualizációs technológiák (pl vmWare) ismerete aktív angol társalgási szintű nyelvtudás hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Egyéb

Telephely: 2040 Budaörs, Gervay Mihály u. 9-11.

Munkavégzés helye: országos, melyhez szolgálati gépjármű biztosított 8 órás vagy több műszakos munkarend (12 óra)

ravendb Information technology (IT) Linux vmware Microsoft SQL Server

Залишити відповідь