BACKEND (FULL STACK) FEJLESZTŐ at Beck And Partners Kft. #vacancy #remote

Feladatok:

  • Funkcionális tervek összehangolása a technológiai lehetőségekkel,
  • Szűk keresztmetszetek azonosítása, javítása az alkalmazásban, bug-ok megszüntetése,
  • Többi fejlesztővel-, tesztelővel, PO-val es managerekkel való együttműködés,
  • A kollégák által készített funkcionális tervek alapján a szoftver fejlesztése,
  • Javaslatok tétele a kiigazításokra és az optimálisabb működésre,
  • Együttműködés a holland- és magyar fejlesztőcsapatokkal, tudásmegosztás,
  • A szoftver tesztelése és „Code review” keretein belül a programkód ellenőrzése,
  • A „Sprint”-ben megállapított ütemterv szerint a feladatok végrehajtása.

Elvárások:

  • Minimum középfokú informatikai végzettség,
  • Legalább 1-3 éves fejlesztési tapasztalat Java (11+) és SQL területen,
  • Springboot, Hybernate, JPA, SOAP, REST ismerete,
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen).

Előnyök:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség informatikai vagy műszaki területen,
  • React, Javascript, Typescript, Scrum, Kafka és Kubernetes ismeretek,
  • Docker, Project Lombok, Postmann/SoapUI ismerete,
  • Oracle DB vagy más relációs adatbázis ismerete,
  • GIT ismerete.

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Profi felszerelés, amit a fejlesztő maga választhat (Windows vagy MacOS),
  • Medicover egészségbiztosítás,
  • Havi bruttó 25.000 Ft általános költségtérítés,
  • Havi bruttó 25.000 Ft cafetéria (OTP Szép-Kártya),
  • Plusz szabadnapok (munkanap áthelyezéskor a szombati munkanap helyett pihenőnap, mindenkinek a saját születésnapja szabadnap),
  • Általában évi 1 utazás Hollandiába,
  • Bejárási támogatás és parkolóbérlet Pécsett az 1A zónába,
  • Ingyenes nyelvtanfolyam, ha szükséges,
  • Home office lehetőség.

Munkavégzés pontos helye:

  • Pécs belvárosa (Zsolnay-szobor buszmegállótól nem messze).

Munkaidő:

  • Az első pár hét után hybrid munkavégzés.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi “JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Git REST Spring Boot SOAP Apache Kafka JavaScript Oracle SoapUI Docker TypeScript SQL Kubernetes Java JPA Scrum React

Залишити відповідь