Data Analyst at MP Solutions Ltd. #vacancy #remote

Megbízónk, a hazai és nemzetközi biztosítói szektor kiemelkedő szereplője keresi új kollégáját Data Analyst pozícióba, ÉRTÉKESÍTÉSI FOLYAMATOK ÉS CONTROLLING területre!

Feladataid lesznek:

  • értékesítési üzleti igények felmérése, rendszerezése, sztenderdizálása,
  • az értékesítési üzleti igények lefordítása, riportok fejlesztése, vizualizációja Power BI eszköz segítségével is,
  • értékesítési érdekeltségi/ösztönző elemek kialakításának támogatása, modellezések készítése SQL segítségével,
  • értékesítési KPI-ok követése, riportálása, elemzése,
  • adattárházból kinyerhető riportok készítése és üzleti elemzések végzése az értékesítés számára,
  • BI Kompetencia központ közös munkájában részvétel,
  • értékesítési adatpiac továbbfejlesztésének támogatása adattárházban, egységes adatmodellek kialakítása,
  • alkalmazás üzemeltetéshez kapcsolódó adatpiac üzleti folyamatainak felügyelete és fejlesztése.

Requirements

Kit keresünk?

Egy tulajdonosi szemléletű, proaktív hozzáállású és jó együttműködési készségű kollégára van szükségünk, akinek van:

  • felsőfokú (BSc, MSc) informatikai és/vagy gazdasági végzettsége,
  • BI területen szerzett, ezen belül Power BI riportok fejlesztésében van legalább 1 éves tapasztalata,
  • PL/SQL nyelv erős szintű felhasználói ismerete,
  • üzleti folyamatok és fogalmak absztrakt módon történő értelmezésének képessége,
  • jó munkaszervező és kommunikációs képessége, valamint analitikus gondolkodásmódja és elemző készsége,
  • legalább középfokú angol nyelvtudása.

Pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • Oracle alapú adattárház ismerete,
  • adatszolgáltatás területen szerzett gyakorlat,
  • nagyvállalati környezetben szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat,
  • biztosítási és gazdasági ismeretek.

Benefits

Amit kínálunk:

· főállású, határozatlan idejű alkalmazotti munkaviszony

· erősödő, modern, innovatív multinacionális szervezeti kultúra

· versenyképes jövedelem és juttatási rendszer

· szakmai fejlődési lehetőség

· közösségi értékek

· jó hangulatú csapat

Business Intelligence (BI) Data Analyst SQL PL/SQL Oracle Power BI

Залишити відповідь