Data analyst at MP Solutions Ltd. #vacancy #remote

Megbízónk a hazai és nemzetközi biztosítói szektor kiemelkedő szereplője, a Pénzügyi Specifikus Adatmenedzsment területre Data analyst munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Egy piacvezető, nagy múltú, tőkeerős cég pénzügyi területének új területe vagyunk, amelynek célja, hogy összefogja, konszolidálja és optimalizálja a területen megjelenő pénzügyi adatfolyamatokat. Feladatunk, hogy kiszolgáljuk a társterületek igényeit a lehető leghatékonyabb adatfolyamatokkal.

Feladataid lesznek:

  • adatpiac-építés adattárházban az üzleti igényeknek megfelelően,
  • adatfolyamat-optimalizálás üzleti területekkel közösen,
  • felelősségi körbe tartozó riportok építése,
  • üzleti intelligencia stratégiai program támogatása, adatigény-konszolidáció,
  • üzleti specifikációk, koncepciók kidolgozása az IT területtel együttműködve.

Requirements

Egy motivált, proaktív, érdeklődő, valamint jó technológiai affinitással, üzleti érdeklődéssel és elemzői vénával rendelkező kollégát várunk a csapatunkba, aki:

  • 1 év releváns tapasztalattal rendelkezik,
  • szeret rengeteget tanulni és fejlődni mind üzleti, mind IT technológiai szempontból,
  • érdeklődik a BI, adatmenedzsment világa iránt,
  • jó barátságban van az Excellel, SQL-lel,
  • szeret rendet tenni a folyamatokban,
  • része kíván lenni egy segítőkész, együttműködő, emberi, de pörgős és motivált csapatnak,
  • a pozícióra megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

Pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • PL/SQL tudás,
  • PowerBI ismeret,
  • egyéb programozási, adatmodellezési tapasztalat,
  • biztosítástechnikai ismeretek,
  • erős kommunikációs és dokumentációs készség,
  • projekt tapasztalatok,
  • BI működési tapasztalatok.

Benefits

Amit kínálunk:

  • Hibrid munkavégzés lehetősége
  • Rugalmas időbeosztás
  • Szakmai fejlődés támogatás
  • Sportolási lehetőségek
  • Fittneszterem és étterem a székházban
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, céges egészségcsomag)

Business Intelligence (BI) Data Analyst SQL PL/SQL Microsoft Excel Power BI

Залишити відповідь