Digitális kommunikáció elemző at Adecco #vacancy #remote

Integrált reklám- és médiaügynökség keres az alábbi pozícióra jelöltet:

Digitális kommunikáció elemző

Feladatok:

  • Kommunikáció és online trend elemzések nemzetközi és hazai szaksajtó, reklám és média világából primer és szekunder adatok, valamint desk research módszerekkel – ezekből készített prezentációk, összefoglalók, riportok készítése
  • Digitális Közönségmérés és analitika rendszerek használata, advanced ismeret a digitális mérés technológiákban, különböző modulok ismerete, oktatási rendszerbe való integrálása
  • Innovációs és általános online tool-ok feltérképezése, automatizálást vagy napi munkát segítő rendszerekre javaslattétel, kutatási dashboard-ok potenciális fejlesztése
  • A vezető napi munkájának támogatása stratégia, médiakutatás, reputáció és szervezetfejlesztés témaköreiben digitális aspektusból
  • Házon belüli digitális tudásmenedzsment kiépítése, learning and development rendszerbe való integrálása, e-learning videók projekt menedzsmentje
  • Ügyfél kommunikációhoz kapcsolódóan digitális stratégiát támogató anyagok kialakításában való részvétel együttműködve a digitális tervezői csapatokkal

Elvárások:

  • Minimum 2-3 éves digitális tapasztalat elsősorban kommunikációs szektorból, média vagy reklámügynökség, marketing és ügyfél oldalról
  • Média és online kommunikációs analitikus tudás mérési metrikák, KPI-ok, definíciók ismerete, szakmai blogok kutatások, források ismerete
  • Online kommunikáció szövegértés, szintetizáló és adatvizualizációs készség – az adatok, eredmények megfelelő átadásához, nemzetközi kutatások fordítása és összegzése

Eszközök, rendszereket, amiket használnod kell:

  • Digitális közönségmérés tool-ok, modulok ismerete (Gemius audience, adReal), Google Analytics, platformokhoz kapcsolódó digitális mérési rendszerek működése
  • Magas szintű MS Office készségek, tool és rendszerszemlélet az egyes online eszközök és platformok között, AI iránti nyitottság, angol szövegértelmezési skill

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • MKB Szép-kártya, 13. havi fizetés, bejárás támogatás
  • Home office lehetőség
  • Szép környezet Budapesten a II. kerületben
  • Gyerek- és kutyabarát munkahely

Lokáció:

  • Budapest II.

L&D Microsoft Office E-learning Key Performance Indicators (KPIs) Artificial intelligence (AI) google-analytics

Залишити відповідь