Endpoint System Engineer - Budapest/Hybrid at Get Work Trend Kft. #vacancy #remote

Pénzügyi területen tevékenykedő nyugat-európai központú partnerünkhöz, nemzetközi csapatba keresünk Endpoint System Engineer munkatársakat hibrid munkavégzésre. Feladatok:

A rendszerek és alkalmazások biztonságának felügyelete Az infrastruktúra (endpoint) védelme → a kiépítéstől kezdve a támogatáson át, a megoldás karbantartásáig Új szolgáltatások önálló megvalósítása Windows környezetben

Elvárások:

3+ év System Engineer/IT professional tapasztalat Széleskörű technikai tapasztalat a Windows operációs rendszerekben (WIN10-11) Microsoft toolok, technológiák ismerete (Intune, Defender, stb) Gyakorlati tapasztalat a vírusvédelem, az endpoint security, az adaptív threat detection beállítása, a hoszt behatolásmegelőzés és a hoszt tűzfal terén Security technológiák ismerete a modern endpoint platformokon (Windows, iOS, Android) belüli integráció, konfiguráció és karbantartás (Windows és mobil eszközök, iOS és Android) → integráció, konfiguráció, karbantartás Powershell scripting tapasztalat (legalább alapszintű) Query nyelvek ismerete(SQL, KQL) Cloud környezetben való jártasság (Azure) Folyékony angol nyelvtudás

Juttatások, munkakörülmények:

3 nap home office Cafetéria Éves bónusz Egészségbiztosítás Céges mobil Rugalmasság IX. kerületi iroda Multinacionális csapatok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük a “Jelentkezem” gomb megnyomásával küldd el számunkra jelentkezésedet.

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046 munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848 minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Information technology (IT) intune SQL powershell Windows kql Azure

Залишити відповідь