Informatikai szerviz technikus at Magyar Posta ZRt. #vacancy #remote

Főbb feladatok

Hibabehatárolás, javítás, alkatrészcsere a szerviz telephelyére beérkező informatikai eszközökön (pl. pc, notebook, különböző nyomtatók, mobilok, PDA-k, szkennerek) Eseti és időszakos karbantartási feladatok ellátása a műszaki dokumentációk, előírások alapján Bevizsgálás, selejtezésre előkészítés Előkészítés kiadásra, beleértve a szükséges szoftverek telepítését Elvégzett feladatok dokumentálása (munkalap, időelszámolás)

Munkakör betöltésének feltételei

Középfokú műszaki vagy informatikai szakirányú végzettség 1 év releváns szakmai tapasztalat Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, powerpoint) önálló, precíz munkavégzés Terhelhetőség, jó hibafeltáró képesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

IT eszközök és perifériák szervizelésében szerzett tapasztalat desktop üzemeltetői gyakorlat távoli hibaelhárítási gyakorlat B kategóriás vezetői engedély

Egyéb

Munkarend: heti 40 órás, 3 havi munkaidőkeret A Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Dandár utca 23.

Microsoft Word PowerPoint Information technology (IT) Personal computer (PC) Microsoft Excel

Залишити відповідь