IT BUSINESS ANALYST at Beck And Partners Kft. #vacancy #remote

Feladatok:

  • Üzleti/szponzori igények felmérése és dokumentálása,
  • Zöldmezős szoftvertervezési és -implementáció koncepció kidolgozásában való részvétel,
  • Műszaki- és funkcionális specifikáció, valamint felhasználási esetek, rendszertervek stb. készítése ügyfél élménytérképek, ötletbörzék, kutatási anyagok és tanulmányok segítségével,
  • Modellezés, analízisek és szimulációk támogatása,
  • Tesztelési folyamatok minőségbiztosítása,
  • Kapcsolattartás a projekt többi résztvevőjével.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • 3-5 éves szolgáltatói oldalon szerzett Business Analyst tapasztalat,
  • Minőségi rendszerszemlélet,
  • Jó íráskészség, tapasztalat rendszerterv, követelményjegyzék, specifikáció stb. kidolgozásában,
  • Folyamatok leképezésében, megrajzolásában szerzett tapasztalat, kiemelten a BPMN 2.0 szabvány ismerete,
  • Jó kommunikációs és fogalmazási készség,
  • Precíz, szisztematikus munkavégzés,
  • Problémamegoldó képesség,
  • Csapatjátékos szemlélet.

Előnyök:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma műszaki területen,
  • UML szabvány ismerete,
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • Agilis fejlesztési módszertan ismerete.

Amit kínálnak:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Otthoni munkavégzési lehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Profi szemléletű, jó hangulatú, támogató csapat,
  • Modern irodai környezet,
  • Cégen belüli közösségi élet (pl. csapatépítők, céges ünnepek).

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest, XI. kerület.

Munkaidő:

  • Hibrid munkarend, rugalmas munkaidő.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed,

küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével

az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Business Analyst BPMN 2.0

Залишити відповідь