PLC MÉRNÖK (Géptelepítés, programozás) at IMPC Personnel Hungária Kft. #vacancy #remote

Feladatok

  • Gyártósorok működésbeli hibáinak felderítése PLC hibakereséssel, hibajavítások
  • Gyártóeszközök fejlesztése, PLC programok módosítása, eszközök konfigurálása, integrálása a folyamatmérnökökkel együttműködve
  • Gyártási adatok exportjának megvalósítása gyártóeszközökből SQL adatbázisba
  • A megírt programok, vagy változtatások dokumentálása
  • Biztonsági mentések strukturált eltárolása
  • Gyártóeszközök IT architektúrájának kezelése
  • Programozói feladatok átvétele anyavállalattól, feltételrendszer kialakítása

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Siemens TIA Portal ismerete
  • 3-5 év programozói tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés, cafeteria, bónusz, kiemelkedő bejárás támogatás, sporttámogatás
  • Szakmai kihívások
  • Modern nemzetközi környezet
  • Fejlesztésalapú változást támogató vállalati kultúra

A munkavégzés helye Pápa környéke A jelentkezés módja Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PLC MÉRNÖK (Géptelepítés, programozás), Pápa környéke

plc

Залишити відповідь