Quality Engineer - Salesforce (REF2916Z) at Deutsche Telekom IT Solutions #vacancy #remote

A cég leírása

A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.

Az állás leírása

A Deutsche Telekom MMS GmbH 2019 óta ügyfele és üzleti partnere vállalatunknak és alapvetően a DTAG csoport meghatározó innovációs és digitalizációs szolgáltatója.

Ezen dinamikusan fejlődő üzletág magyarországi csapatába keresünk ambiciózus, angolul magabiztosan beszélő, tapasztalattal rendelkező szakembert. A projektünk célja a kíváló felhasználói élmény biztosítása megfelelő szakértelemmel. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hétköznapjaid az agilis munkavégzés jegyeiben töltöd és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • Különböző Salesforce megodások tesztelése egy nemzetközi fejlesztőcsapatban.
  • Tesztmenedzsment végzése JIRA xRay segítségével.
  • Teszttervek és tesztesetek kidolgozása a projekt követelményei alapján.
  • Tesztelési szkriptek és forgatókönyvek megírása és végrehajtása.
  • Hibák azonosítása, jelentése és nyomon követése a hibakezelő rendszerben.
  • Együttműködés a fejlesztőkkel a hibák javításában.
  • Tesztelési eredmények dokumentálása és jelentése a projektcsapatnak.

Képzettség

Elvárások:

  • Legalább 1 év tapasztalat Salesforce és tesztelés területén.
  • C1-es magabiztos angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Manuális tesztelésben teszt automatizációban szerzett tapasztalat
  • ISTQB certifikáció
  • Német nyelvismeret

További információk

* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Jira Salesforce ISTQB

Залишити відповідь