Senior Automata tesztelő at Starjobs Magyarország #vacancy #remote

Bankbiztonsági rendszerek üzemeltetésével és fejlesztésével foglalkozó multinacionális partnerünk számára keresünk

Senior Automata tesztelőt

Feladatok

Üzleti és rendszerspecifikációk elemzése és felülvizsgálata

A tesztelési stratégiához kapcsolódóan az automatizált tesztelési stratégia kidolgozása, ütemezése és végrehajtása Teszteredmények értékelése, hiba okok feltárása és az eredmények riportolása, kommunikációja Az üzleti és technikai elvárásokhoz illeszkedő tesztestek és forgatókönyvek készítése, kapcsolódó automata tesztek írása és futtatása Tesztjegyzőkönyv készítése Szoftverváltoztatások követése és hibajavítások újratesztelése A piaci trendek és eszközök figyelemmel kísérése és ismerete Automatizálási megoldások fejlesztése és optimalizálása

Elvárások

Felsőfokú vagy azzal egyenértékű végzettség IT szoftverfejlesztői vagy kapcsolódó releváns területen 3 éves tapasztalat szoftvertesztelésben Scriptírási képesség; legalább egy automata teszteszköz/keretrendszer ismerete, aktív használata (különösen Selenium) Tesztelési életciklus mély ismerete, beleértve a tesztelés előkészítését, a teszttervezést, a tesztelés végrehajtását és a tesztértékelést Szoftver minőségbiztosítás legjobb gyakorlatainak és módszertanainak ismerete

Előny

Szoftverfejlesztői tapasztalat (Java vagy más nyelv) Adatbázis kezelési ismeretekkel rendelkezel (SQL) Agilis projektekben részvétel ISTQB minősítés Tesztmenedzsment eszköz ismerete Jegykezelő rendszer ismerete Agilis fejlesztési módszertanok ismerete Performancia tesztek tervezése, fejlesztése (Jmeter) SOAPUI ismerete Biztonsági teszteléssel kapcsolatos tapasztalatok

SQL Java Selenium ISTQB JMeter SoapUI

Залишити відповідь