Senior .NET Developer at SOFTWARELY SP. Z O.O. #vacancy #remote

Wymagane, C#, .NET, Entity Framework, NHibernate, Docker, OpenShift, Kubernetes

O projekcie, Projekt: Rozwój platformy IoT., , Firma: Softwarely dla Klienta z dziedziny Trustworthy Data, , Doświadczenie: min. 6 lat doświadczenia komercyjnego, , Lokalizacja: 100 % praca zdalna, , Start projektu: ASAP, , Długość projektu: longterm

Twój zakres obowiązków, Rozwój platformy IoT

C#/.NET 6, EntityFramework/NHibernate, Docker, OpenShift/Kubernetes, Microservices, Systemy rozproszone, Wiedza z zakresu kryptografii, J. angielski – min. B2

Tak pracujemy, u klienta

To oferujemy, Dołączenie do zespołu austriackiej firmy zajmującej się bezpieczeństwem danych, Dofinansowanie do karty Multisport, Prywatne ubezpieczenie zdrowotne w ramach Allianz, Lekcje języka angielskiego w małych grupach, Budżet integracyjny (wydarzenia sportowe, warsztaty, whisky tasting)

Benefity, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy, spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji, Rozmowa HR, Rozmowa techniczna, Rozmowa z klientem

SOFTWARELY SP. Z O.O., Our company besides recruitment services conducts our own internal projects. We want to become one of the most reliable and trustful companies in the industry. Huge experience in recruitment and constant merit-related support of our IT specialists makes us distinguishable among others.

distributed-systems OpenShift Docker nhibernate Kubernetes Entity Framework .NET microservices C# cryptography

Залишити відповідь