SENIOR RENDSZERGAZDA at Beck And Partners Kft. #vacancy #remote

Feladatok:

  • Az informatikai rendszer üzemeltetése, fejlesztése
  • A számítógépes hálózat felügyelete és üzemeltetése
  • A szerverek üzembe helyezése, felügyelete és üzemeltetése, működésének biztosítása
  • Javaslattétel az informatikai rendszer fejlesztésére
  • A napi problémák (szoftver és hardver) kezelése
  • Az informatikai rendszerrel, informatikai alkalmazásokkal kapcsolatos adminisztrációs és adminisztrátori feladatok ellátása, nyilvántartások naprakészen tartása
  • Ticketing rendszer használata
  • Informatikai szabályzat készítésében, Katasztrófa Terv, Üzletmenet folytonossági Terv aktualizálásában való részvétel
  • Informatikai üzemeltető partnerekkel történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • Cisco hálózati környezet (Switch, tűzfal (ASA)) üzemeltetési tapasztalat
  • Microsoft szerver környezet, Active Directory üzemeltetési, fejlesztési tapasztalat
  • Hyper-V üzemeltetői szintű tapasztalat
  • Felhő alapú rendszerek üzemeltetése
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Csapatmunka
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • Microsoft Exchange rendszer üzemeltetési, fejlesztési tapasztalat
  • Microsoft SQL adatbázis kezelő üzemeltetési tapasztalat
  • Linux rendszerek üzemeltetési tapasztalat
  • Veeam mentési rendszer ismerete
  • IP telefonközpont üzemeltetési tapasztalat

Amit nyújtanak:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Változatos, sokrétű feladatok

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest, II. kerület

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar és angol

nyelvű  önéletrajzát, bérigényének megjelölésével, motivációs levelének csatolásával

(melyben, ha lehetséges, jelöljön meg  szakmai referenciát adó személyt is)

az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

hyper-v Teamwork cloud-computing Veeam active-directory switch-statement Apple Search Ads (ASA) Linux cover letters Cisco Microsoft SQL Server microsoft-exchange

Залишити відповідь