Senior Rendszerszervező (Integrációs rendszerek) at Magyar Posta ZRt. #vacancy #remote

Főbb feladatok

Üzleti igényhez tartozó technikai funkciók, IT folyamatok megtervezése, az érintett rendszereken átívelően. A megoldásszintű informatikai megvalósíthatósági terv elkészítése, beleértve a magasszintű architektúratervet és a fejlesztéshez várhatóan szükséges erőforrás- és kompetencia-igényt Informatikai rendszerek, tervek naprakészen tartása. A felelősségébe tartozó rendszerek esetében a beszerzéshez szükséges műszaki dokumentációk elkészítése Az informatikai követelmények meghatározása, az elkészült rendszerszintű követelményspecifikációk közötti összhangjának ellenőrzése A kialakítandó komplex rendszer rendszerelemzési munkafolyamat végrehajtása, a rendszerelemzési munkafolyamat ellenőrzése. Véleményezés és validálás a fejlesztés során előálló, az átadáshoz szükséges dokumentumok kapcsán Kapcsolattartás a rábízott informatikai rendszer fejlesztővel Részvétel a fejlesztések átvételében A rábízott alkalmazás megismerése; tovább fejlesztésben és üzemeltetés-támogatásban a rendszerfelelősi feladatok ellátása Üzemeltetésben tapasztalt problémák alapján a tovább fejlesztési igényeket definiálása

Munkakör betöltésének feltételei

felsőfokú műszaki/informatikai végzettség rendszerszervezői gyakorlat vállalati architektúra ismeretek

Amit kínálunk

Megbízható, stabil cégkörnyezet Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok Hosszú távú, stabil munkalehetőség Szakmai fejlődési lehetőség Igényes munkakörnyezet, összetartó profi csapat.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Enterprise Architect eszközök, módszertanok ismerete (pl. EA, SAMU, UML)) Oracle Weblogic SOA, MS Biztalk integrációs technológiák ismerete Angol nyelv kommunikációs szinten, angol nyelvű dokumentáció olvasása

Egyéb

További információk: A

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület; Sopron; Miskolc; Szeged

SOA Enterprise architecture (EA) UML

Залишити відповідь