Senior System Analyst at PROVIDENT Polska #vacancy #remote

Wymagane, Postman, Swagger, SQL, Jira, Confluence

Twój zakres obowiązków, Będziesz:, Opracowywać wymagania biznesowe wspólnie z jednostkami biznesowymi, Opracowywać specyfikację funkcjonalną i techniczną dla programistów, Wykorzystywać w praktyce różne techniki projektowania i dokumentowania zintegrowanych rozwiązań IT, Poznawać technologie AWS, Uczestniczyć w ceremoniach SCRUM, Współpracować z architektami, programistami, testerami i Project Managerami, Wykorzystywać język angielski w międzynarodowym otoczeniu

Masz minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze analizy biznesowej i IT, Bardzo dobrze znasz SDLC, Znasz notacje BPMN i UML i rozumiesz, jak użyć ich do modelowania różnych części rozwiązania IT, Znasz technologie integracji, takie jak SOAP/REST oraz narzędzia, takie jak Postman i Swagger, Znasz SQL i potrafisz analizować zawartość baz danych, Jesteś komunikatywny, dobrze zorganizowany i potrafisz koordynować prace w swoim obszarze, Pracowałeś w otoczeniu SCRUM z narzędziami takimi jak JIRA i Confluence, Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

Benefity, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, elastyczny czas pracy, służbowy telefon do użytku prywatnego, gry wideo w pracy, kawa / herbata, parking dla pracowników, dodatkowe świadczenia socjalne, dofinansowanie wypoczynku, inicjatywy dobroczynne, dodatkowy urlop

W Providencie możesz pracować w takich obszarach, jak, Business Intelligence, Hurtownia Danych, Finanse, Księgowość, HR, IT (service delivery, architecture, change&transformation, infrastructure, security), Marketing, Obsługa Klienta (Call Centre), Prawo, Bezpieczeństwo Informacji, PR, Komunikacja, Corporate Affairs, Rozwój Produktu, Rozwój Biznesu, Ryzyko Kredytowe, Sprzedaż

Tak pracujemy, BUILDING A BETTER WORLD THROUGH FINANCIAL INCLUSION, , Cel firmy, czyli Building a better world through financial inclusion, zobowiązuje nas do działań wpływających na dobrostan wszystkich naszych interesariuszy:, , * Tysiącom Doradców Klienta oferujemy możliwość zarobku i budowania relacji z innymi w dogodnym dla siebie czasie., * Naszym klientom proponujemy produkty, dopasowane do ich możliwości i potrzeb, dzięki którym mogą realizować swoje plany., * Dbamy o naszych pracowników, proponując im liczne programy rozwojowe i wellbeingowe., * Edukujemy rynek, bo zależy nam by konsumenci byli świadomi swoich praw i obowiązków oraz bezpiecznie poruszali się po rynku finansowym., * Wspieramy również lokalne społeczności poprzez przeróżne działania wolontariackie., * Uchodźczyniom z Ukrainy zapewniliśmy kompleksowe wsparcie i ochronę.

Tak się u nas pracuje,

SDLC Jira REST SQL Amazon Web Services (AWS) Postman SOAP Scrum UML Swagger Confluence BPMN

Залишити відповідь