Solution Designer - Budapest IX./Hibrid at Get Work Trend Kft. #vacancy #remote

Tapasztalt Solution Designer munkatársakat keresünkMagyarország egyik legismertebb cloud-native szolgáltatójához Business Analyst vagy Rendszertervező tapasztalattal. Feladatok:

Fejlesztési feladatok elemzése és meghatározása üzleti igények alapján Követelményspecifikációk kidolgozása, technikai és funkcionális elemzések, tervezések Alkalmazásintegrációk feltérképezése és megértése Webszolgáltatások tervezése és részletes specifikációinak elkészítése Részvétel teszttervezésben és tesztelési folyamatokban Folyamatos kommunikáció az üzleti területek, szakértők és fejlesztők között Integrált IT rendszerek tesztelése Tesztelési támogatás Hibakezelés és problémamegoldás Alkalmazásüzemeltetés támogatása és karbantartása

Szakmai elvárások, tech stack:

Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat IT BA vagy Rendszertervező pozícióban Agilis és Waterfall módszertanok ismerete Gyakorlat az UML alapszintű használatában (folyamatábrák, szekvencia diagram) SQL, BigData vagy NoSQL ismeret (adatbázis lekérdezéshez és adatbázisok feltérképezéséhez) SOAP/REST webszolgáltatások tervezésében és tesztelésében szerzett tapasztalat JIRA és Confluence használat Analitikus- és rendszerszemlélet

Soft skillek:

Proaktivitás Jó problémamegoldási és kommunikációs készség Megoldás-orientált szemlélet Önállóság Precíz munkavégzés

Előny:

Nagyvállalati vagy banki munkatapasztalat, banki üzleti fogalmak ismerete Programozási vagy programkód olvasási tapasztalat Alkalmazás logok értelmezése Tesztelési vagy teszttervezési tapasztalat Aktív angol nyelvtudás Cloud-Native technológiák ismerete

Munkakörülmények:

Képzési keret Céges telefon és flotta Rugalmas munkaidő 2-4 nap home office IX. kerületi iroda

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük a “Jelentkezem” gomb megnyomásával, küldd el számunkra jelentkezésedet.

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046 munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848 minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Big data Jira REST Business Analyst SQL SOAP UML NoSQL Confluence

Залишити відповідь