SZOFTVERFEJLESZTŐ at WORKLIFE Hungary #vacancy #remote

Szoftverfejlesztő és forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZOFTVERFEJLESZTŐ

Több éve a piacon lévő, családias hangulatú szoftverfejlesztő és forgalmazó cég keresi új kollégáját, szoftverfejlesztő munkakörbe.

ERP, pénzügyi, termelésirányítási alkalmazásainkat főleg nagykereskedések számára készítjük és szabjuk testre.

Nyitottak vagyunk az újdonságokra, mobil applikációk, webes programokkal történő kommunikáció kiépítésére, ezért nálunk a folyamatos tanulás, fejlődés adott.

Olyan fejlesztőt keresünk, aki nem fél a kihívásoktól, nyitott az újdonságokra és stabil munkahelyet keres.

Az álláshoz tartozó

Elvárások:

Szakirányú végzettség

Logikus, kreatív gondolkodás

Kiváló analitikus és problémamegoldó képesség

Kreatív, precíz, önálló munkavégzés

Angol nyelv ismerete

Az állás betöltéséhez

Előnyt jelent:

Magic programnyelv ismerete

Adatbáziskezelésben való jártasság

Mobil applikációk fejlesztésében szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

Vállalatirányítási, pénzügyi rendszer folyamatos fejlesztése desktop alkalmazásként

Adatbáziskezelés

Kimutatások, listák készítése

Interfész készítése mobil applikációkhoz és webes programokhoz

Fejlesztői dokumentációk készítése

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés

Heti 2 nap home office

Barátságos, családias hangulat

Stabil munkahely

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

ERP

Залишити відповідь