Tax & Legal Recruiter at Arsboni #vacancy #remote

Tax & Legal Recruiter@Arsboni Állás leírása:

Az Arsboni egy jogász közösség, egyben az ország vezető jogi HR szolgáltatója. Célunk, hogy egyszerűbb, gyorsabb és hatékonyabb legyen jogászként munkát keresni és kínálni. Téged keresünk, ha érdekel a recruitment, és minden vágyad hogy megtaláld jogász munkavállalók álommunkahelyét. Nem várjuk el a területen szerzett tapasztalatot, csak nyitottságot kérünk tőled az új feladatok megtanulására.

Szakmai ismeretek:

  • Kiváló kommunikációs készség (*****)
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód (*****)
  • Szakmai igényesség, precizitás (*****)

Emberi tulajdonságok:

  • Empátia
  • Motiváció és lelkesedés
  • Kezdeményező / Proaktív
  • Nyitottság, rugalmasság

Előny, ha…

  • érdekel a jogi munkaerőpiac
  • számodra a legnagyobb motivációt jelenti egy-egy sikeres elhelyezés
  • szereted a laza, fiatalos munkahelyi légkört

Végzettség:

  • Jog(Bármilyen fokú diploma))
  • Menedzsment(Bármilyen fokú diploma))
  • Pszichológia(Bármilyen fokú diploma))
  • Kommunikáció- és médiatudomány(Bármilyen fokú diploma))
  • Bölcsészettudomány(Bármilyen fokú diploma))

Nyelvtudás:

  • Magyar(Anyanyelvi szint)) vagy
  • English(Társalgási szint))

Feladatok:

end-to-end recruitment, karriertanácsadás, ügyfélmenedzsment, adatbázismenedzsment

A cégről Termékünkről:

Arsboni

“Unalmasak a jogászok?” De nem nálunk!

A jogi piac megkerülhetetlen szereplői vagyunk , a legnevesebb jogi cégekkel, irodákkal dolgozunk együtt.

Platformunk a jogászok számára iránytűként szolgál, rendezvényeket szervezünk (pl. Legal Fest, check it out), fejvadászunk, employer brandinggel, marketingkampányokkal és egyedi projektekkel foglalkozunk.

Követjük a trendeket, szeretjük amit csinálunk.

Missziónk:

A jövő jogászainak szakmai- és karrierplatformját építjük. Célunk, hogy minél több joghallgató és jogász találja meg álommunkahelyét, ahol mind szakmailag, mind emberileg kiteljesedhet.

Communication full-cycle recruiting Marketing Campaign Management employer branding Recruitment Psychology database-management Empathy Flexibility Customer relationships Motivation management Initiative

Залишити відповідь