Terméktámogatási munkatárs @ BrightHills Kft. at BrightHills Kft. #vacancy #remote

A pályázati anyagodban legyen benne:

  • Tárgyalóképes, aktív angol és olasz nyelvtudás (napi munkavégzés nyelve)
  • Középfokú francia vagy német nyelvtudás
  • Logikus, problémamegoldó jellem, precizitás, folyamatkövetés
  • Kiválóan tudsz szóban és írásban is kommunikálni, könnyen megérted az ügyfelek kérdéseit/kéréseit és hatékonyan tudsz válaszolni rájuk
  • Ügyfélközpontú hozzállás
  • Értékesítői/tárgyalási tapasztalat

21 éves B2B piacon mozgó IT cégünk új branddel felvértezve Terméktámogatási munkatárs (IT Support Specialist) kollégát keres.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Ügyfelünk értékesítői csapatának adminisztratív támogatása
  • Megrendelői szerződések lejáratának figyelemmel követése
  • Sablon alapján szolgáltatói szerződések fogalmazása/átfogalmazása, szerződésváltozások egyeztetése
  • Meglévő ügyfelek garanciális szerződéseinek menedzselése, garanciaidőkkel kapcsolatos tájékoztatás
  • Szolgáltatási szerződések bővítésének ajánlása

  Amivel támogatjuk munkádat és motivációdat:

  • Home office lehetőség
  • Együttműködő, erős kohézióval rendelkező, elvárások felett teljesítő csapat
  • Juttatási csomagunk, melyben

o figyelünk az egészségre (magánegészségügyi szolgáltatások, életbiztosítás, irodai masszázs, sportolási lehetőségek, gyümölcsnapok)

o támogatjuk az egyéni fejlődést

o rendezvényeken és családbarát munkahelyi környezetben találkozunk munkatársainkkal

Jelentkezésedet várjuk a e-mail címre.

,[Ügyfelünk értékesítői csapatának adminisztratív támogatása, Megrendelői szerződések lejáratának figyelemmel követése, Sablon alapján szolgáltatói szerződések fogalmazása/átfogalmazása, szerződésváltozások egyeztetése, Meglévő ügyfelek garanciális szerződéseinek menedzselése, garanciaidőkkel kapcsolatos tájékoztatás, Szolgáltatási szerződések bővítésének ajánlása] Requirements: Additionally: Private healthcare, Cafeteria, Élet- és balesetbiztosítás, Free coffee, Bike parking, Free parking, In-house trainings, Free fruits, Irodai masszázs.

IT support

Залишити відповідь